Cichy dźwięk

Witam, mam taki oto problem. Zdarza się to coraz częściej, a mianowicie podczas odtwarzania muzyki, czy np. grania nagle ścisza mi się dźwiek. Słychac go jak zza grobu słaby i przytłumiony. Pomaga tylko restart. W panelu sterowana wszystki dźwięki powłaczane mam, wszystko posprawdzałem i nie wiem co sie dzieje. Kerte dźwiękową mam zintegrowaną na płycie - karta SoundMax. Płyta Asus. Dziękuje za ewentualna pomoc i pozdrawiam sebcioseb

kreciłeś procka ?

moze coś z wtyczkami ?

Nic nie kręciłem nic nie działałem. Może krta dźwiękowa pada??. Nie wiem co się dzieje.

Polecam kupno karty dźwiękowej do portu PCI, takie kłopoty będą się pogłąbiać…

Sprawdzałeś na innych systemach??

Nie nie sprawdzałem, na innych systemach, przeciez nie będę przeinstalowywał systemu.

Takie porady to najlepiej zachowaj dla siebie. Nie każdego stać na wiele systemów. :evil:

Przeinstalowywałeś sterowniki do karty. :?

nie ponieważ mam tylko stare sterowniki, może sa jakies nowsze??

Sterowniki znajdziesz

:arrow: http://pl.asus.com/

Tam nie mogę znaleźć sterownika do mojej karty, ani do płyty głównej: ASUS A7V8X - X/LAN-EAYZ

A to nie te

:arrow: Klik

Już mam Lazikar, zobaczymy czy cos pomoze. Na razie dzieki. Róznice bedzie widać w przeciągu tygodnia jeżeli nie pomoze to sie odezwę.

Pozdrawiam sebcioseb

nie wiem czy ci cokolwiek pomoze bo ja mam ten sam problem a próbowałem już wszystkiego też mam płytę asusa i integrę sound max chociaż muszę stwierdzić że po instalacji sp 2 zdarza mi się to bardzo rzadko o wiele rzadziej niż bez sp2 :frowning: