Cichy dźwięk

(Sebcio12345) #1

Witam, mam taki oto problem. Zdarza się to coraz częściej, a mianowicie podczas odtwarzania muzyki, czy np. grania nagle ścisza mi się dźwiek. Słychac go jak zza grobu słaby i przytłumiony. Pomaga tylko restart. W panelu sterowana wszystki dźwięki powłaczane mam, wszystko posprawdzałem i nie wiem co sie dzieje. Kerte dźwiękową mam zintegrowaną na płycie - karta SoundMax. Płyta Asus. Dziękuje za ewentualna pomoc i pozdrawiam sebcioseb

(:: MARIO ::) #2

kreciłeś procka ?

moze coś z wtyczkami ?

(Sebcio12345) #3

Nic nie kręciłem nic nie działałem. Może krta dźwiękowa pada??. Nie wiem co się dzieje.

(Slafur) #4

Polecam kupno karty dźwiękowej do portu PCI, takie kłopoty będą się pogłąbiać...

Sprawdzałeś na innych systemach??

(Sebcio12345) #5

Nie nie sprawdzałem, na innych systemach, przeciez nie będę przeinstalowywał systemu.

(lazikar) #6

Takie porady to najlepiej zachowaj dla siebie. Nie każdego stać na wiele systemów. :evil:

Przeinstalowywałeś sterowniki do karty. :?

(Sebcio12345) #7

nie ponieważ mam tylko stare sterowniki, może sa jakies nowsze??

(lazikar) #8

Sterowniki znajdziesz

:arrow:

(Sebcio12345) #9

Tam nie mogę znaleźć sterownika do mojej karty, ani do płyty głównej: ASUS A7V8X - X/LAN-EAYZ

(lazikar) #10

A to nie te

:arrow: Klik

(Sebcio12345) #11

Już mam Lazikar, zobaczymy czy cos pomoze. Na razie dzieki. Róznice bedzie widać w przeciągu tygodnia jeżeli nie pomoze to sie odezwę.

Pozdrawiam sebcioseb

(Lt Prochownik) #12

nie wiem czy ci cokolwiek pomoze bo ja mam ten sam problem a próbowałem już wszystkiego też mam płytę asusa i integrę sound max chociaż muszę stwierdzić że po instalacji sp 2 zdarza mi się to bardzo rzadko o wiele rzadziej niż bez sp2 :frowning: