Ciekawe (opcje) forum

chce wam pokazać ciekawe opcje na pewnym forum (najpierw trzeba się

zalogować) i nie chodzi tutaj o jego treść bo nie których chyba nie

zainteresuje. Jedną z takich opcji jest np. możliwość oceniania tematów.

To adres: XXXXX


Asterisk

W zwiazku z tym, iż jest to zbędna reklama - linka kasuję.

Jeżeli chcesz tym kogoś zainteresować - dołącz stosowne screeny

Pokazałeś i co ma z tego wynikać ??

Forum jakich na tony w sieci prowadzone przez nastolatków. Do niego może i pasują takie hacki, IMHO tutaj nie.

znam też inne fora (nie bede podawał nazw) gdzie kazdy uzytkownik ma punkty za posty (ehh, system jest skonstruowany że nabijaczy nie ma) Moze dostawac takze posty od innych, a za przekroczenie regulaminu są mu te punkty odejmowane i jak bedzie miał -100 to ma bana. Wsio :stuck_out_tongue:

O ile się nie myle to są Sogi.

Na tym forum to raczej jest to zbedne.

Byłby jedynie nowy pretekst do przepychanek słownych :?

Takie rozwiązania były już dyskutowane na forum

…i wyszło, że gra nie warta świeczki, kolejny pretekst do sporów i nadużyć :roll:

Tak więc zbytnio nie widzę teraz sensu kontynuowania tego tematu…

Jednak zastanawia mnie jedno. Wszyscy mówią że nie potrzebne, a jednak temat wraca jak bumerang. :?

jak by były np te punkty to forum mogło stać sie ciekawsze :smiley:

Ciekawsze, bo można by podnieść swoją range na tymże forum …i być NADuserem ??

Czy nie prowokowało by to do wyścigu, nabijactwa i nieustannych konfliktów z tym związanych?

BTW

Przychodzi mi do głowy pytanie:

Czy niektórzy userzy na tym forum są w stanie popatrzerć dalej niż na czubek własnego nosa?

Forum, to nie tylko ja! Forum to cała społeczność …i tak by na to wypadało spojrzeć :wink:

Raczej wątpię że takowy sytem ukrócił by taki proceder :?

A postfuckerów ci u nas dostatek 8)

tam jest tak że jak co chwile bedziesz pisac posty to po przekroczeniu pewnej liczby - licznik sie wyłącza na 30 min od napisania ostatniego posta

i to ma być rozwiązanie ??

przykład: masz proste (dla ciebie) problemy do rozwiązania, przeglądasz posty od ostatniej wizyty - nadrabiasz zaległości, i piszesz konkrety, bo jesteś fachowcem - i co ?? zostajesz zablokowany (licznik) tylko dlatego, że przekroczyłeś jakiś limit ?? :slight_smile:

oczywiście dla userów, dla których jest istotna ilość postów jest ograniczenie. Dla tych co się znają i są tylko po to, żeby pomagac innym nie będzie to utrudnieniem.

co do reszty się nie wypowiadam :slight_smile:

Dla mnie takie rozwiązanie to żadne rozwiązanie, bo:

I tak jak wspomniał kolega Monczkin , dla osoby która przebywa na forum tylko aby udzielić pomocy nie będzie miało to większego znaczenia w przeciwieństwie do zwykłego nabijacza postów, jest to rozwiązanie (choć chwilowe).

P.S. Z tego co widzę w tym temacie rozmowa przerodziła się w debatę o naszym forum a nie wiem czy o to chodziło autorowi tematu :?

:? Chociaż popieram ideę współzawodnictwa to kompletnie nie rozumiem celu tej dyskusji. O czym Wy tutaj rozpisujecie się? Wygląda na to, że najważniejszy na tym forum jest licznik… Ehhh, szkoda słów. Jak dla mnie to liczniki powinny zostać zlikwidowane. Ranga usera to przecież jego fachowe rady. Chyba, że tutaj chodzi o poprawę samopoczucia poprzez cyfrę pod avatarem? - ale to już mi zalatuje klinicznym przypadkiem kabotynizmu. :zly:

A już najzabawniejsze jest, że Krzxchu chciał tylko:

a dyskusja ewuluuje w zupełnie innym kierunku :x

Myśle że we własciwym. W kierunku ciekawych opcji Forum. Kolega pokazał przykład. :smiley:

A w jakim ma ewluować skoro nie ma linka (gdyż został zakryty z wiadomych powodów) ??

Został poruszony tylko jeden aspekt i wokół niego ewaluuje cały temat.

To nie są żadne punkty za posty! !!

Więc się zaloguj i zrób screeny.

Później daj do nich linki na forum :slight_smile:

Jeżeli już mowa o winie - to czemu zarzuciłeś przynętę.

No to zrób to - skoro zacząłeś ten temat

W niektórch przypadkach dotowanie punktów jest niezłym patentem

np. na jednym forum jest to zrobione tak, że za udzieloną pomoc można dać komuś trochę pkt, za które później “kupuje” się różne downloady umieszczone na forum. (różne pliki różnie kosztują)

Jendak w większości przypadków takie liczniki są zbędne i tylko prowokują do nabijania :roll:

A ocenianie tematów takim zaś superduperekstrabajerem nie jest, jest spotykana w już wielu systemach, np FUDforum.