Ciekawy plan na przyszłość portalu :D

My tego nie odczujemy.

Najważniejsze

Połączenie przez przeniesienie całego majątku Spółki
Przejmowanej 1 i Spółki Przejmowanej 2 na Spółkę
Przejmującą, za akcje, którą Spółka Przejmująca przyznaje
Jedynemu Wspólnikowi, przeprowadzane zgodnie z zasadami
określonymi w Planie Połączenia.
Łącznie Spółka Przejmowana 1 oraz Spółka Przejmo

Całe DP łyka WP.

Nie ? Czekaj na reklamy całoekranowe i masowe wpisy jednozdaniowe dla zasięgu.

Zobacz syf na WP, tego nie da się oglądać.

1 polubienie

Byłem na WP na Androidzie. To mi wystarczy. Reklam jest cała masa.

Ale, po co czepiać się reklam w przeglądarce na PC? Nie przeszkadza to to raz, dwa że są adblocki dla takich jak Ty.

Była fajna reguła blokowania reklam na WP (chyba nawet @krystian3w ją podawał). Ale AG, UBO, NANO ADB/DF powinny to łyknąć… Tak więc… :slight_smile:

Wczoraj zablokowałem reklamy wideo na CDA, bo dużo filmów pobieram, a zdenerwowałem się nieco na filmiki swf.
Co do WP, to też Polak potrafi radzić sobie, a już wstępnie DP nauczyło blokować spam WP na DP.

Tylko zauważcie, że brak wyświetlania reklam to brak kasy, a brak kasy odpływ niektórych blogerów, a brak niektórych blogerów to mniej ciekawych rzeczy do czytania. Aby zapełnić lukę, trzeba będzie klepać pudelkowe wpisy…

Pudelkowe wpisy raczej będą znikać z bloga, to i tacy blogerzy wigną śmiercią naturalną.

Ludzie ominą dupelkowe wpisy jak zarazę.

images
apropo dupelka i wp

A najbardziej DP podobały mi się, kiedy jeszcze tak wyglądał

1 polubienie

Ostatnio jest moda na zdychanie forum - technetblog, odkurzacza, programyzafree. Mało kto zagląda na programwłosy, piciformat, fixit wariette.

A z dobreprogramy:
Nie rycz!

Hej,

To tylko kapitał zakładowy, czyli ten pierwszy, wymagany przy uruchamianiu spółki. Zgodnie z obecnym prawem spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ma mieć kapitał zakładowy w kwocie co najmniej 5 000 PLN.

Przecież już od jakiegoś czasu WP posiada 100% udziałów w spółce dobreprogramy sp. z o.o. Teraz to zabieg czysto techniczny - pewnie nie chcą się bawić w konsolidację sprawozdań finansowych.

I tutaj pojawia się śmiechawka, bo spółka HTTP Sp. z o.o. to właśnie Pudelek. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

DP się zmienia, ale My pozostaniemy tacy sami :stuck_out_tongue:

1 polubienie

No My tak, nadal będziemy marudzić :smiley:

1 polubienie

Hej, po pierwsze - Wirtualna Polska jest właścicielem dobrychprogramów od pewnego czasu. Nie było to wrogie przejęcie, wręcz przeciwnie :wink:

Po drugie - zabieg połączenia podmiotów prawnych jest czystą formalnością, która pozwoli nam skupić się bardziej na rozwoju serwisu, a nie na zarządzaniu odrębną działalnością gospodarczą (co - jak każdy przedsiębiorca wie - jest bardzo czasochłonne i wymaga wielu rzeczy, z których sam portal niczego nie ma, a które trzeba zrobić bo później urząd przyjdzie i będzie klops).

Efekty tego będą już niebawem, szykujemy właśnie kilka niespodzianek.

Co do zauważonego logotypu WP przy ludku w menu - on się pojawia wyłącznie wtedy, kiedy wejdziecie na dobreprogramy z przekierowania ze strony głównej WP. Chodzi o to, żeby użytkownik portalu nie czuł się zagubiony, wiedział gdzie jest i jak wrócić. Zaczynamy dzięki tym przekierowaniom dostawać bardzo dużo ruchu i musimy też wyciągnąć rękę w kierunku tych użytkowników.

5 polubień

Miejmy nadzieję, że wszystko będzie ładnie jak to opisuje @tomekb, bo świat nauczył nas, że tego typu przejęcia są zazwyczaj złe.

1 polubienie

Co gryzie równoległy świat forum?
Albo cwaniak w rozumie każdą literkę DOBREPROGRAMY wykopie na aut-auć!!!

Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę.:laughing:

Zawsze mówiłem, że jest w Sieci miejsce na dobreploteczki.pl :stuck_out_tongue_winking_eye: