Ciekawy problem dwóch niechodzących nagle filmów

Witam ! Jestem tu nowy i trochę nie obeznany jednak mam taki problem tylko nie wiem czy odpowiedni dział, bo sama przyczyna błędu jest strasznie dziwna. (Jeśli zły dział prosze przeniesienie i przepraszam) Otóż mam folder w, którym mam 5 filmów. WWszystkie są w formacie .avi i wszystkie chodzą mi w AllPlayerze. Jednak wczoraj pierwsze dwa (zaznaczam tylko pierwsze dwa) filmy przestały chodzić tzn. jak próbuję je odtworzyć w AllPlayerze, BSplayerze, Media Player Classic czy Windows Media Player to zawsze ale to zawsze wyskakuje błąd danej APLIKACJI!! Spokojnie. Co jest najdziwniejsz ? Gdy przeniosę te filmy gdziekolwiek indziej to chodzą bez problemu! Poza oczywiście owym folderem. Pozostałe filmy znajdujące się na miejscu tych dwóch chodzą normalnie. To mnie strasznie zastanawia że akurat te dwa i w tylko w tym folderze. I tu nasuwa się moje pytanie. Wina dysku, filmów, systemu czy czego Pytajnik Zaznaczam, że dysk mam nowy ekhem ma jakieś 3 miesiące… a jest to: Samsung DH320LJ (pojemność 320 GB -prowizorycznie ofc). Gdzie tkwi problem i czego to wina? Pozdrawiam Michał…

P.S. Nie mialem pomysłu na inną treść tematu…

prawdopodobnie w tym foderze te właśnie filmy masz udostępnione w jakimś programie p2p a gdy je przenieśiesz to działają :slight_smile:

Jedynym takim programem jest DC++ jednak udostępniam tam tylko muzkę , która znajduje się na dysku C, a filmy mam na D…

1.zmień widok z miniatur na kafelki lub duże ikony

  1. Przemianuj nazwę folderu

Nic to nie dało =/