Ciężki PDF

Jeszcze raz odezwę się w temacie. czy z pierwszego, czy z kolejnego linka pdfy u mnie otwierają się szybko w pdf-x changeviewer portable. Nie ma czegoś takiego, że powoli ładuje się itd - chodzi o problemy z drukowaniem.
A może dlatego, że mam prawie dwunastoletniego pc z XP z 1GB RAMu, drugie tyle stronicowania i komputer nie wie, że to pliki ciężkie?

W oprogramowaniu adobe mogą mulić ładujące się pluginy i działać zabezpieczenia programu. Do tego dochodzą, tak jak u mnie na win 7 x64 - szykany zabezpieczeń systemowych, łatek przeszkadzających drukowanie w sieci i tam takie inne sprawy. Ale i tak u mnie na win 7 w laptopie nie ma problemu, że jakiś pdf ciężki. Też ładuje się w changeviewer błyskawicznie.

Ciężkie, to są programy i jakieś skanowanie plików (skanowanie bezpieczeństwa) też może spowalniać, nawet te aktualizacje ostatnie mogą trzepać pliki otwierane w wirtualnych drukarkach (tak działa adobe choćby acrobat) i jego usługa.

Wszyscy skoncentrowali się na pdfie, a w tym przypadku mogą być problemy w systemie, z oprogramowaniem itp. No, ale nic nie wiadomo.

1 polubienie