Cinergy 400 TV - problem z dźwiękiem

(Zbachman) #1

Witam,

Mam kartę TV Medion i do niej podłączoną kablówkę. Większość kanałów chodzi OK, ale niektóre mają problem z dźwiękiem, tzn. zamiast dźwięków słychać szum. Jak można to naprawić?

Komputer ma WinXP SP2 (aktualizowany na bieżąco), do odtwarzania używam Cinergy TV.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

(Bartekviper) #2

Możesz są nadawane w innym PAL. Są DK i BG. Zresztą jakbyś czytał prase profesjonalną (nie napisze jaką) to tam było napisane od czego tak się dzieję.

(Zbachman) #3

Ależ... ja jestem totalnym amatorem, a nie profesjonalistą :wink: Czytam tylko prasę amatorską.

Poza tym to chyba nie do końca ten problem - system mam ustawiony na "auto". Poza tym jak manualnie poprzełącvzałem PAL D/K i PAL B/G na Eurosporcie, to nic nie dało. Podobnie jak włączanie innego PAL, niestety.

Może masz jakiś inny pomysł? Albo jakąś poradę jak zrobić, żeby było dobrze? Będę wdzięczny, bo naprawdę jestem lamerem w tych kwestiach...

Złączono Posta : 14.10.2006 (Sob) 14:08

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

(zciwo) #4

szczerze mówiąc mam taki sam problem. Jak używam starej wersji Cinergy TV to jest dobrze, a w nowej(lepszej) jest gorzej niż kiepsko :? Jak raz się na szum przełączy to nie można już tego wyłączyć. Co robimy nie tak?

Mam taką samą kartę

(Zbachman) #5

To znaczy, że mamy dokładnie identycznie. Ludzie! !!

(zciwo) #6

6nt

Jak chcesz to mogę wrzucić Ci starszą wersję Cinergy TV, która nie ma tego problemu ale za każdym kliknieciem, bądź przeglądaniem strony jest zawieszka dźwięku na sekundę

Cinergy TV

(Zbachman) #7

Ja też mam jakąś starszą. Na niej części programów w ogóle nie widzi... Potrzebny mi jakiś pomysł, który naprawi problem zupełnie, tzn. będę miał i wszystkie kanały, i dźwięk na nich.