CIS blokuje klawiaturę w nwn2


(Drobok) #1

Jak w tytule, odpalam w piaskownicy działa normalnie. Odpalam poza, blokuje klawiaturę. Oc mam w wyjątkach wszystko co się da z owej gry. Jak ją odpalić poza piaskownicą ? W zdarzeniach mam bezpośredni dostęp do klawiatury. I teraz który klucz odpowiada za ten dostęp ? W wypadku bez piaskownicy mam zablokowany dostęp do hklm\system\controlset001\control\class, oraz resources <- w cis klucz ważny nie wiem jak go wywalić. Dostęp do pamięci csrss.exe, oraz dodanie do piaskownicy. Reasumując odpalając normalnie w piaskownicy (w menu programu) działa klawiatura (tzn skróty klawiatury /bindy z gry), a w piaskownicy wszystko normalnie.

Btw mam czarne okienko w lewym dolnym rogu w którym da się pisać zasłania ono okienko z wydarzeniami etc. Da się je jakoś wywalić ?


(Bartolini234) #2

A może spróbuj wyłączyć Defense+ całkowicie,wymaga to restartu systemu,ale wtedy nie będzie reagował?Sam nie wiem,mam CIS i podobne przygody też miałem,że blokował uruchomienie różnych aplikacji,nie tylko gier.BTW,jaki masz poziom ochrony?Jest jeszcze Tryb nauki,może tego spróbuj?

Powodzenia


(Drobok) #3

Nie, def+ blokuje tylko klawiaturę w nwn2. Wszystko inne działa bez problemu. Tzn działa po reinstalce, ale jak już się sam doda do zaufanych to już nie działa.