CISCO EPC3825 - brak możliwości połączenia sie z WI-FI

Witam

Jakiś miesiąc temu zmieniłem bezprzewodowy internet z orange biznes do 7.2mb/s na kablowy VECTRA 64mb/s a w nocy 2x szybciej dostałem podczas zakładania modem CISCO EPC3825 (http://www.klonex.com.pl/transmisja-dan … ocsis-3-0/) . Mój problem polega na tym że WIFI działa pokazuje u znajomego na laptopie że połączenie jest ale zabezpieczone tak jak na moim psp - lecz w momencie łączenia choćby na psp czy laptopie wyskakuje problem z nawiązaniem połączenia - sprawdzałem numer dostępowy do wifi czy nie podali mi go złe w tym celu zadzwoniłem na infolinie i okazało się ze jest dobrze napisany i dobrze go wpisuje. Po kilku dniach zadzwoniłem na infolinie znowu z racji ze nadal nie wiem jak się połączyć z owym wifi powiedzieli mi ze instrukcja skonfigurowany jest automatycznie i żebym zmienił hasło na inne i sprawdził czy połączy się z jakim urządzeniem wtedy wiec zaglądam na płytkę dołączona do modemu i tam jest instrukcja jak dostać się do ustawień rutera wiec wpisuje ip podane tam w przeglądarkę jak jest w instrukcji i wyskakuje mi wtedy ze nie można odnaleźć takiej strony. Dodam ze mam Windowsa XP SP3 + aktualne poprawki - sterowniki są systemowe na płytce nie ma żadnych.

Pozdrawiam.

Butcher696 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Problem rozwiązany okazało się że podczas zakładania neta podali mi złe hasło dostępowe do sieci WI-FI zadzwoniłem do boku zmienili na nowe i działa jak ta lala :smiley: