CISCO EPC3825 - brak możliwości połączenia sie z WI-FI


(Butcher696) #1

Witam

Jakiś miesiąc temu zmieniłem bezprzewodowy internet z orange biznes do 7.2mb/s na kablowy VECTRA 64mb/s a w nocy 2x szybciej dostałem podczas zakładania modem CISCO EPC3825 (http://www.klonex.com.pl/transmisja-dan ... ocsis-3-0/) . Mój problem polega na tym że WIFI działa pokazuje u znajomego na laptopie że połączenie jest ale zabezpieczone tak jak na moim psp - lecz w momencie łączenia choćby na psp czy laptopie wyskakuje problem z nawiązaniem połączenia - sprawdzałem numer dostępowy do wifi czy nie podali mi go złe w tym celu zadzwoniłem na infolinie i okazało się ze jest dobrze napisany i dobrze go wpisuje. Po kilku dniach zadzwoniłem na infolinie znowu z racji ze nadal nie wiem jak się połączyć z owym wifi powiedzieli mi ze instrukcja skonfigurowany jest automatycznie i żebym zmienił hasło na inne i sprawdził czy połączy się z jakim urządzeniem wtedy wiec zaglądam na płytkę dołączona do modemu i tam jest instrukcja jak dostać się do ustawień rutera wiec wpisuje ip podane tam w przeglądarkę jak jest w instrukcji i wyskakuje mi wtedy ze nie można odnaleźć takiej strony. Dodam ze mam Windowsa XP SP3 + aktualne poprawki - sterowniki są systemowe na płytce nie ma żadnych.

Pozdrawiam.


(Agatonster) #2

Butcher696 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Butcher696) #3

Problem rozwiązany okazało się że podczas zakładania neta podali mi złe hasło dostępowe do sieci WI-FI zadzwoniłem do boku zmienili na nowe i działa jak ta lala :smiley: