Clasic Player nie odtwarza dzwięku

Witam!

“Kupiłem” film w formacie .avi i niestety zostaje odtwarzana tylko jedna ścieżka głosu (tak jakby tło).

Próbowałem kazdym odtwarzaczem który mam na PC (AllPlayer, Winamp, QuickTime) lecz nie dało to odpowiedniego skutku.

Wiem że Clasic Player ma funkcje zmieniania ścieżki lecz on jej nie wykrywa: Screen

Może ktoś z Was wie jakiego programu użyć, lub odpowiednio skonfigurować?

Pozdrawiam

Skoro wspomniałeś już o ALLPlayerze to tu masz poradnik: http://www.allplayer.org/pl/faq-allplayer

W tym poradniku pod śródtytułem _ Nie słychać dialogów / nie działają wszystkie kolumny _ masz rozwiązanie problemu który pasuje do twojego opisu.

Zresztą ALLPlayer też możliwość zmiany ścieżki audio/video ale to chyba nie w tym tkwi twój problem.

Haali media splitter - ściągnij, zainstaluj. Podczas odtwarzania filmu będzie ikonka w tray’u - ppm na niej i masz różne ścieżki dźwiękowe

Zobacz jeszcze jak działa na VLC.

danielbela , Loookash89 , sądząc z opisu problem prawdopodobnie nie tkwi w odtwarzaczu tylko w ustawieniach AC3 Filter (widać nie pofatygowaliście się zajrzeć do poradnika co dałem linka).

A używałeś kiedyś Haali Media Splitter? Ten program działa w połączeniu z FFDSHOW audio/video, przez co nie trzeba niczego dodatkowo ustawiać.

Dzięki wszystkim za pomoc, porada scripter1 okazała się najlepsza.