Clone CD czy DVD?

Mam gre na płycie DVD. Jako ze nie cerpie wkładac płyt itd. wole miec obraz na dysku. I którego Clona mam uzyc?? bo w CD psze ze tylko do płyt CD a w clonie DVD tylko do filmów DVD… chyba ze cos źle przeczytałem;)

Dokładnie,

A tu mi pociąg jedzie :stuck_out_tongue:

Clona CD

Tym którym pójdzie… mi wygląda na cloneCD.

Możesz ewntualnie skorzystać z innych programów do tworzenia obrazów: darmowy alkohol 52% lub płatne: ashampoo, nero, droppix, alkohol 120%, isobuster i wiele innych

CloneCD może kopiować płyty DVD, ale ma o wiele mniej opcji kopiowania niż ColneDVD.

:stuck_out_tongue: ALE Z WAS GłOBY NERO NAJLEPRZE MOIM ZDANIEM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No widziesz twoim zdaniem :stuck_out_tongue:

ZIOMEK55555 weź trochę przystopuj bo widzę że Ci odwala.

Leguś powiedz mi która wersja NERO tworzy virtualne napędy, więc niestety sam wyszedłeś na:

BTW Pisownia też świadczy sama za siebie

moim zdaniem najlepszy jest Alkochol 120% . nawet zabezpieczone możesz kopiowac a clon i nero takich nie kopiuje

Spotkałem się z kilkoma płytami z którymi Alkochol 120% sobie nie poradził, a CloneCD (kopiuje zabezpieczone) skopiował płytę bez problemu.

Tak sie składa ze każda.

Nero Image Drive. ;]