Co będzie najlepsze do tej płyty głownej Soltek75FRV KT400?

Witam was chcialbym sie was poradzic a wiem ze dobrze radzicie bo już złozyłem kilka zestawów.Otóż mam płyte główną tzn dostałem ją ażeby złożyc jak najlepsze czescie do niej. A więc chodzi mi o to co by najlepiej oplacalo sie kupic do tej plyty glownej chodzi mi o procek ram i karte graficzna.Cena to 1000 zł max.Co bedzie najelpszym wyborem tak zeby najlepiej była maxymalnie wykorzystna.Pozdrawiam

Płyta głowna to Soltek75FRV KT400

Pozbyć się i złożyć coś na s754.

ale to nie moja płyta i mam w nią wpakowac jak najwiecej zeby była jak najbardziej wykorzystana

Ale to nie ma żadnego ssensu. ZA 1/2 tego co byś wydałe do tej płyty dostaniesz dużo lepszy i bardzie przyszłościowy sprzęt.

EDIT

Moze przegiołem lekko z tą 1/2, ale za pdobną cenę będziesz miał dużo lepszy sprzęt. Ta płyta jest na dosyć starym i słabym chispecie.

ja to wiem ale tłuczaczenie dla wlasciciela nic nie daje także jak mówią nasz klient nasz pan.Jego kasa nie moja ja tego żałowac nie będe chodzi o to ze mam jak najabrdziej maxylmanie ją ulepszyc

Ps.Czy ta płyta głowna jest dobra i przyszłosciowa bo widze ze niezle mozna w nią wpakowac ram grafe i procka

Przyszłościowa i dobra to ona raczej nie jest. AMD już nierobi dawno procków na sA, a chipset VIA KT400 też do najlepszych nie był zaliczany.

Skoro koleś się uparł (dziwię się, idiotę z siebie robi strasznego) to może coś takiego:

CPU - Athlon XP 2500+ Barton - 279zł

Cooler CPU - AC Copper Silent 3 - 34,50zł

RAM - 2x256MB DDR Hynix - 199,00zł

Grafika - Radeon 9800 @ Pro 128MB Samsung 2,8ns AGP - 259zł

W sumie 772zł.

sory do tego Ps. zapomnialem wkleic linka chodzilo mi o tą płyte głowną.Jak sądzicie czy będzie ona starczyła na wiekszą ilosc czasu i czy bedzie sie oplacala w nią pozniej inwestowac??

http://allegro.pl/item140683208_promocj … _w_wa.html

http://allegro.pl/item140734112__dfi_in … htmlLepiej Coś takiego. Bardziej stabilne i wydajne od tego Gigabyte. Z sli pewnie i tak nigdy nie skorzystasz.

albo abit k9n :wink:

no to może jednak go jakoś przekonasz, powiedz mu, żeby pozbył się tych gratów i kupił coś czy to na 754 czy am2!