Co by było gdyby

Co by było gdyby upadł Microsoft :!: …jak myślisz, co stało by się z rynkiem systemów operacyjnych :?: :?: :?:

Pytanie z leksza kuriozalne i mało prawdopodobne aby tak się stało ale nigdy nic nie wiadomo … :stuck_out_tongue:

mi sie wydaje, że każdy by się wtedy pszesiadł na Linuxa, albo i na Maca.

Zawładnął by Linux…

nie koniecznie.

gdyby upadł Microsoft to przecież nie usuneli by z kompów systemów operacyjnych.

zanim by wszyscy wykupili Windowsy to by ze 3 lata minęły a dopiero potem Linux by sobie porządził.

No właśnie. 3 lata. To na rynku IT sporo czasu. Możliwe, że weszłoby coś nowego. Ale oczywiście podejrzewam, że jednak Linux by tu się wypromował. Bo za darmo, bo to już dojrzały projekt, bo sporo osób go już ma i sobie go chwali, bo…

A Mac? No cóż. Mósiałby być bardziej dostępny i tańszy.

A ja myślę że byłoby strasznie… nie kocham windowsa, ale jestem z nim na neutralnym poziomie:P wtedy by nie było już tak łatwo kupić nowego sprzętu, bo byłoby trzeba się zastanawiać czy z moim systemem będzie zgodny itp. również z oprogramowaniem byłby chaos… oczywiście to by ustąpiło, ale nie od razu. Jakby nie było platforma Microsoftu jest takim ogniwem spajającym wiele rzeczy.

ehh powiem szczerze ze syf by był…

Pojawiłby się inny monopolista, nie żaden Linux. Zrozumcie to wreszcie, BŁAGAM. Nie ma nic za darmo na tym świecie, a te wasze śmieszne idee darmowego i otwartego softu można wsadzić między bajki. Świat ma tyle lat, a ludzie nadal się nie nauczyli, że światem żądzą pieniądze. Smutne.

Wiedzieliście kiedyś na digg’u obrazek, w którym autor przedstawił, jak będzie wyglądał ten serwis w 2028 roku?

http://files.sharenator.com/digg2028-s5 … 06-580.png

Tak, pierwsza pozycja - userzy Linuxa nadal będą pisać swoje… “ZA KILKA LAT” “DLACZEGO ZA ROK…” :}

Jeżeli przez te wszystkie lata nachalnej wręcz promocji Linuksa nadal używa go garstka ludzi, to tak zostanie.