Co byście ulepszyli w tym kompie?

Procesor: AMD Athlon 64 2800+ 1,81 GHz

RAM: 512 MB RAM PC3200 DDR SDRAM

Płyta główna: nVIDIA nForce3-S, AMD Hammer

Karta grafiki: RADEON 9600 SERIES Secondary - 128MB

Karta dźwiękowa: nVIDIA MCP2

Dysk twardy: Maxtor 160 GB 7200 obr/min

System operacyjny: Windows XP Pro

Co byście ulepszyli w tym kompie? Osobiście obstaję przy karcie dźwiękowej, ale chciałbym poznać wasze opinie.

Dokupiłbym Ramu !!

Zajmujesz się obróbką dźwięku ??

Masz super wypasione głośniki ??

Masz podpięte głośniki od wieży ??

Nie - to po co ??

Powiedz lepiej do czego komp służy

jak grasz to zmień to :slight_smile:

napisz jaki masz zasilacz, może pokręcimy trochę procka, no do tego to może trza( :stuck_out_tongue: ) by było kupić wentylek lepszy :wink:

Nie.

Jeżeli Creative Inspire T6060 5.1 można uznać za wypasione to tak. :wink:

Choćby dlatego, że dźwięk wydobywający się z moich głośników czasami, zwłaszcza przy dużym użyciu proca jest nie do zniesienia.

Mam 256 mb RAMu ze starszego kompa, którę mogę wpiąć, myślę, że starczy.

Jeśli chodzi o zastosowanie kompa, to najważniejsze kwestie to przeglądanie internetu, programowanie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów, rzadziej granie (głównie Football Manager 2006) i inne pierdoły. Ogólnie jestem zadowolony z kompa, jednak mam pewne fundusze i dlaczego miałbym ich nie wykorzystać, jeśli miałoby to zaowocować lepszym funkcjonowaniem kompa.

Co do zasilacza to nie wiem, a aktualnie nie mam przy sobie śrubokrętu. Przy najbliższej sposobności sprawdzę. 8)

Najpierw podaj konkrentnie ile chcesz kasy przeznaczyć na modernizację… JA w 1 kolejności dokupiłbym jeszcze jednąkość RAM a potem zmieniłbym kartę graficzną… Ale zapewne podanie kwoty jaką chcesz przeznaczyć na modernizację ułatwi wszystkim ;).

No to jednak nie masz wypasinych głośniczków. :x Lepiej zamiast karty dźwiękowej dokup se ramu, bo przy tych głośniczkach nawet gdy se kupisz najlepszą kartę to różnicy nie zobaczysz. :shock: :?

a coz to za wynalazek? :smiley: DDR czy SDR w koncu? :smiley:

ja zgodnie z poprzednikami wymienilbym w pierwszej kolejnosci karte grafiki lub dolozyl 0,5GB ramu

a ja osobiscie uzywam glosnikow od wiezy… i mam muzyke zintegrowana na plycie i jednak trzeba przyznac ze dzwiek jest okropny, straszne znieksztalcenia (na poprzednim kompie bylem przyzwyczajony do Sound Blastera Creativa, ktorego albo przeloze albo kupie cos na czasie:)

http://pl.wikipedia.org/wiki/DDR_SDRAM

:]

tez tak sądze żebyś “se” ramu dokupił :stuck_out_tongue:

jaki był ten ram starym kompie?

Wydaję mi się, że kompatybilny z tym, zresztą sprawdzę jak już wrócę do domu.

Jeśli chodzi o kartę grafiki, to jaką polecacie? Przy okazji dobrze by było jakbyście podali ceny. :wink:

Blueinferno Podaj o jakich pieniądzach rozmawiamy !!

1000-1200 zł.

na grafikę chcesz to przeznaczyć, to się mija z celem, wpierw podkręć procka(kup mu lepsze chłodzenie, jeżeli nie ma)kup zasilacz, kup 512 mb ramu i wydajność będzie duża, dzięki małym inwestycjom. A jak grasz w FM2006 to lepiej tego ramu kupić, grafa taka wystarczy :wink:

W pierwszej lini kupil bym jeszcze 512 ram (pojdą w dualu tylko musza byc te same modele) a potem mozesz sie nad karta zastanawiac (na ramy poszlo by jakies 200-300zl) Więc na nawet niezlą graficzke jesszcze starczy :slight_smile: