Co chcieli byście w DIABLO 3?

Co chcieli byście w DIABLO 3? Ja osobiście super grafikę 3d i ulepszony tryb multiplayer.

A ja bym chciał, żeby nie było limitu w poziomie osiągalnego doświadczenia (czyli by najlepsze postacie nie były ograniczone do poziomu 99)…

Żeby tylko nie był MMO bo Blizzard wysoko sie ceni, a o reszte to jestem spokojny :slight_smile: :slight_smile:

Żeby go nie zepsuli. Zapewne dlatego do tej pory nie doczekaliśmy się jeszcze D3 - panowie z Blizzarda łatwo mogą zawieść graczy, więc muszą naprawdę się postarać, wszystko przemyśleć. Przez te lata powstała masa “następców Diablo”, a tak naprawdę wszystko to było wielkim shitem, bo poprzeczka naprawdę jest wysoko.

Kolejne Diablo w tych czasach musiałoby być oczywiście w 3D, a to kolejny problem, bo gra w ten sposób może stracić swoją “szybkość”, dynamikę, którą dawał jej rzut w 2D bez możliwości zmiany kamery.

Twórcy kolejnego Diablo naprawdę mają trudne zadanie i jako gracz, który spędził przy tej grze kilka lat, wolę poczekać nawet kolejne 5 lat, żeby tylko kolejna część była przemyślana i godna tej nazwy. Nie sztuką jest stworzenie kolejnej gry “hack’n’slash” i przylepienie jej metki Blizzarda, tu trzeba jednak czegoś więcej :]

Mimo wszystko wierzę, że zrobią porządną grę, w która znowu będzie grało pół świata przez X lat. W końcu to Blizzard.

Przydała by sie też wielowątkowość, czyli różne możliwości prowadzenia swojego życia.

Ja natomiast od Diablo III Oczekuje tylko żeby było równie grywalne i fajne :smiley: bo Diablo II LOD, pomimo że jest starą grą, to zauważcie że wciąż milionów osób gra w nią przez battle.net (ja też :smiley: ).

I obowiązkowo muszą zostać super nazwy bossów/broni unikatowych, jak np:

Warkot Chaosu

Chmura Wymiotów

Okaleczenie Szarości

i mój ulubiony: Żądza Kręgosłupa

:smiley: teksty te nadają grze charakteru

Ja się obawiam że jeżeli gra będzie MMO to nie będzie tego dynamiki, co w D2. Taż gram w D2 przez neta ;].

Dobry Wątek Fabularny.

Przede Wszystkim Żeby Nie Zmienił Się Styl I Klimat Gry.

I Błagam Tylko Nie MMO. To Jest Diablo Lepiej Trzymać Się Tego Co Było W Poprzednich Częściach.

Grafika Trochę Odmłodzona.

No I Battle Net Oczywiście :wink:

Mephisto,Diablo,Baal… Może Ktoś Jeszcze By Doszedł :slight_smile: :?:

dobrze mówisz :]