Co chielibyście zobaczyć w Windows 8?

Ja chciałbym taki wygląd http://img253.imageshack.us/my.php?imag … ssssam.jpg.Żeby był bardzo szybki,aby 4GB lub więcej były obsługiwane w 32 bitowym systemie.Po prostu żeby był lepszy od Windows Vista i Seven.A wy czego oczekujecie od Windows 8 :wink:

CZego bym chciał. Pasowałby mi taki wygląd, jak na screenie lub 7. Oczyiście zależyało by mi na minimalnym zużyciu ramu podczas zwykłego użytkowania bez antywirusa itd. np. 300 mega zauważyłem, że 7 ma tendencje do zwiększenia żużycia ramu… chciałbym by klasyczny styl był tak ładnie skomponowany jak w XP, a nie 7 bo na nim to wygląda tragicznie. Reszta mi jak narazie pasuje.

ja chciałbym żeby była opcja wyglądu klasycznego i z windows xp. Wiekszych oczekiwań nie mam poza “lekkością” systemu.

Bombosz chyba ja źle rozumie w 7 jest ta opcjaa w 8 napewno będzie ;P, ale jeśli ma być tak tragiczny clasic jak w 7 to ja dziękuje…

no mi włąśnie chodzi żeby bł identyczny jak z windows 98 mmmm wspomnienia… :slight_smile:

znalazłem kolejny link z wizualizacją Windows 8 http://fc13.deviantart.com/fs34/f/2008/ … ssssam.jpg

Ten 8, wcale na drugim zdjęciu przypomina mi linuxa przerobionego :smiley: , a co do 8 chciałbym by porzucili przestarzałe 32bity, a najlepiej gdy by 8 był końcem M$ i zaczęła się era linuxów :smiley: .

To może załóżmy już temat “Co chcielibyście zobaczyć w Windows 99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999?” co wy na to? Ja bym chciał albo to co dragonn, albo wingrozę z niezawodnością Linuksa.

KijekPL23 nie przesadzaj, przecież to nie jest na poważnie, wiadoma że nikt nie będzie pytać o win 9999… ale 8 to będzie następny po 7.

Skąd wiesz ??

Piłeś gorzałe z Balmerem i się wygadał :? :? :?

Stąd, że 7 będzie następny po 6 (czyli po Viście), a 6 jest następna po 5.1 (czyli XP).

Tyle że są ta nazwy kodowe, a nie finalne.

ja bym chciał aby w końcy można było zmieniać kolor tła blóskrina! miałobyć w seven… :placze: :placze: :placze:

Ale macie problemy. Ja bym chciał zobaczyć system, który wszystkim dogodzi, żeby nikt nie narzekał, nie znajdował błędów. Wtedy może przed wydaniem finalnej wersji X, nikt nie będzie się zastanawiał jaka to ma być wersja Y.

Ja bym chciał by Microsoft napisał system który można by nazwać systemem. System powinien mieć wymagania systemowe najwyżej takie jak windows 2000. Powinni przestać sie skupiać na tych wodotryskach które wyglądają i tak beznadziejnie, ten styl visty to dno, który powinien być do ściągnięcia dla tych co chcą. No jakiś absurd by system obciążał komputer jak gra… Ale niestety Microsoft tworząc system uwzględnia przede wszystkim ludzi epulsa… A czego innego poza windowsem nie da sie bardzo często używać bo programów odpowiednich nie ma…

A ja bym chciał żeby w końcu M$ zrobił system który:

  • żre 128mb ramu

  • waży 1GB

  • nie potrzeba go aktualizować co miesiąc(bez dziur)

  • tani

  • wydajny i szybki

Wtedy byłbym zadowolony ^^

ja bym chciał by się w końcu MS odważył i zrobił cały system od nowa, włącznie z jądrem (w 7 miał być MinWin ale MS niechciał go wprowadzić, oby w 8 to zrobił w końcu) interfejsem itp…

Wtedy byś narzekał że gry nie działają…

żeby żżerał 10mb ram

Ale to już nie będzie Windows :slight_smile:

Ja stawiam na to, że MS w przyszłości stworzy system oparty na Linuksie, w którym połączy zalety Windows i Linux. I chyba tak będzie, ale jeszcze nie teraz.