Co chielibyście zobaczyć w Windows 8?

Ktoś powie- “no ale mamy coraz to szybsze komputery to i system niech ma większe wymagania, mi to nie przeszkadza!”

Ale przecież nie o to chodzi by system był tak obciążający bo liczy sie każdy procent wolnych zasobów! Jest rozwój sprzętu i dobrze- wydajniejsza praca, bardziej zaawansowane gry można obsłużyć, można wiele na raz robić, można sobie puścić na podłączonym do kompa tv film w full hd na wielkim tv i nie przejmować sie że komputer jest obciążony przez wyświetlanie tego filmu podczas gdy my sobie gramy na full detalach i w wysokiej rozdzielczości w bardzo wymagającą grę a w tle mamy uruchomione przeróżne programy typu photoshop z pootwieranymi wielkimi projektami których nie musimy zamykać bo viście potrzebne zasoby… Ktoś jest grafikiem, tworzy grafikę 3D to też każdy % wydajności sie liczy. Wiele można by wymieniać.

Po prostu marnuje sie potencjał komputerów używając programów stworzonych w wysokopoziomowym języku programowania oraz obciążającego systemu… Ja wybieram programy tylko te najlżejsze bo po co mi jakiś zasobożerca (bo mniej roboty miał z tworzeniem) skoro jest inny leciutki programik oferujący to samo a ja pozostałe zasoby wykorzystam na co innego?!

Aż tak nie przesadzajmy, 20mb było by w sam raz :wink:

Microsoft chyba zaczął już dostrzegać wady Windowsa i pracuje nad następcą Windowsa

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … ca+Windows

btw: chciałbym widzieć co by zrobiły osoby które tak stanowczo krytykują wszystko co Microsoftu… Windows nie nie jest dostosowany pod konkretny sprzęt, konkretne zastosowania więc nie może każdemu dobrze chodzić… czekamy zatem na nowe, rewolucjonizujące rynek systemy od forumowych krzykaczy :slight_smile: ja ich ani nie bronie ani nie potępiam, ot co.

Czyli co do 3 razy sztuka?

Kawał Visty + Pasak zadań z Seven + Troszkę zmienione lokalizacje ustawień + Innych bardziej widocznych bajerów + tylko 64 bit = Windows 8 za dwa lata. I może wreszcie zdobędą kasę która planowali zdobyć za Viste.

Ale sprzęt to każdy potrafi zamulić viszta… czyli np windows 2000 był lepiej dostosowany, że mniej zjadał mocy ???