Co chwila komp się wyłącza

Jak w temacie, hijack czysty, nie ma nic nie pokojącego, silenta dam jak zdąrzę, ale wątpie, żeby to był syf.

Przepraszam, że piszę w ratach, ale pewnie zaraz się wyłączy.

Znalazłem w dzienniku zdarzeń pewien wpis

Złączono Posta : 11.06.2006 (Nie) 20:34

Typ zdarzenia: Informacje

Źródło zdarzenia: Application Popup

Kategoria zdarzenia: Brak

Identyfikator zdarzenia: 26

Data: 2006-06-11

Godzina: 20:33:52

Użytkownik: Brak

Komputer: AA

Opis:

Podręczne okno aplikacji: kpf4gui.exe - Inicjowanie DLL nie udało się : Zainicjowanie aplikacji nie udało się, gdyż stacja jest właśnie zamykana.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.

wyskakuje jakiś błąd, ale nie moge przeczytać bo się wyłącza, system xp home sp2

Jeżeli wyskakuje “blue screen” to zrób tak: start>>>panel sterowania>>>system>>>zaawansowane>>>uruchamianie i odzyskiwanie i odznacz automatycznie uruchom ponownie. Wtedy kopm zatrzyma się na blue screenie i odczytasz błąd.

właśnie, że nie wyskakuje, conieco orientuje się. Temp. też wporzo, napięcie w normie(everest), przeskanowane nod’em, 0 wirusów

PS.

Zauważyłem, że na forum pisząc liczby i myślnik koło nich to dochodzi niewiadomo skąd jakaś cyfra i chcąc ją usunąć,wyłącza mi się komp.

Dowiedziałem się, że takie sytuacje były dziś rano, 4-054

kurde wlasnie pojawily sie te cyfry :frowning:

Tym się sugerowałem, że wyskakuje Ci blue screen,a w Twoją wiedzę nie wątpie. Niestety nie jestem w stanie Ci dalej pomóc bo sam nie wiem.

problem jest z klawiaturą, pisząc posta na forum chciałem poprawić błąd,którego i tak ja nie zrobiłem, wcisnąłem backspace i się wyłączył. W czym tu problem jest? :expressionless:

wigrus a może sprawdź inną klawiaturę ?? może ostanio coś na nią wylałeś, albo wilgoć…

Albo może to być wina pamięci zobacz na innych jeżeli masz taką możliwość.

wydaje się, że problem z głowy, jak powróci to napiszę :wink:

Dzięki wszystkim za chęci :slight_smile:

To mógłbyś napisać co zrobiłeś to na przyszłość będziemy wiedzieć.

jacolok sęk w tym, że nic nie zrobiłem :mrgreen: jak narazie wsio jest dobrze :stuck_out_tongue: