Co dać jako świąteczny prezent?

Witam!

Jak każdy wie wielkimi krokami zbliżają się święta. Wiąże się z tym kłopot co kupić dziecku pod choinkę? Jest to 12letni chłopak. Koszt nie może przekroczyć 120zł.

Na pewno padną odpowiedzi ,że odtwarzacz mp3 niestety on już ten odtwarzacz posiada.

Proszę o szybką odpowiedź.

Samochód na sterowanie, model do sklejania. To zależy czym się interesuje.

On jest raczej domownikiem. Jak zauważyłem najbardziej lubi sprzęty elektroniczne np. komputer, telewizor itp.

Jeśli słucha muzyki to może kupić mu MP3?

Np. SansaDisk Clip ? Cena max. 120 zł.

Jeśli nie to dużo przykładów jest.

Jakąś grę komputerową, zegarek na rękę, rzeczy.

Czytaj ze zrozumieniem :expressionless:

Skoro dużo siedzi przy komputerze to może jakąś grę?

Witam

120 zł trochę mało na nowy komputer czy telewizor :lol:

A tak poważnie jeśli posiada komputer , kup mu do niego jakieś peryferia typu słychawki , lepsze głośniki itp. ewentualnie grę.

Można mnożyć propozycje.

do 120 zł to GTA 4 ale raczej 12 latkom nie poleca sie takich gier :stuck_out_tongue:

możne jakąś grę na pc ?

głośniki, słuchawki, pad do pc ?

a możne jakiś tani telefon ?

możliwości jest pełno ;D

mysz do kompa może być dobra, jak dużo gra, słuchawki tak samo, kamerka internetowa?

A w jakm stopniu interesuje się kompami ?

Bo raczej ograniczenie do GG i grona to nie zainteresowanie . Napewno ma jakieś hobby

Gry do lat 12, wg. PEGI (Pan Eropean Game Information) na PC, które są po polsku:

http://www.pegi.info/pl/index/global_id … szukiwanie

Może się przyda.

Albo dać mu w kopercie 100 zyla i niech sobie sam kupi co będzie chciał. A może dostanie jeszcze chłopak kasy to uzbiera i kupi sobie to co będzie potrzebował :stuck_out_tongue:

No ja bym mu kupił gre albo właśnie coś do kompa

ale pewnie spodziewałeś się takich wypowiedzi na forum “dobreprogramy” :wink:

Teraz zajumiaste robią zabawki typu auta ze świecącymi reflektorami (oczywiście na pilota) …

Zaczął nosić okulary ? Sam siedziałem przez 6 lat po 2h przy kompa z monitorem CRT i nic .

Teraz siedzę po 5h przy LCD i nic . U mnie w klasie połowa ludzi tak samo.

Nie znak nikogo co od kompa okulary zaczął nosić .

12-latek to pewnie same piraty ma .