Co daje zmienienie softa?

(Dudas bad boy) #1

Witam mam takie pytanie. Co daje zaktualizowanie softa np. w komórce czy w odtwarzaczu mp3??

(Bunio) #2

Czasem zwiększa stabilność oraz szybkość.

Może dodać również pewne funkcje ,tak jak np. w Motoroli E398 ,soft E1 ROKR dodaje iTunes i zwiększa podbicie dźwięku.

(aju) #3

Odblokowanie nowych funkcji w telefonie. Zwiększenie prędkości działania telefonu. Dłuży czas trzymania baterii.

Oczywiście wszystko może być również w drugą stronę. :slight_smile:

(Johny) #4

Obsługę nowych formatów plików multimedialnych,uzupełnienia,przy aktualizacji wskazane jest pobrac program od producenta i znac dokładny model urządzenia,tylko do tego modelu wgrac oprogramowanie,innaczej możesz zablokowac urządzenie,wtedy pomoże tylko serwis,to samo się tyczy aktualizacji oprogramowania w odtwarzaczach DVD,tam płytka z nagranym programem musi byc jednosesyjna

(aju) #5

To zależy. Są różne sposoby aby przywrócić urządzenie życia. W e398 pomaga np. spowodowanie zwarcia na płycie :lol:

(Matrix506) #6

Ja zmieniłem softa w T230 i mi telefon padł, podzialal trzy dni i ded! Wyłaczyłem go ale potem właczyc sie nie chciał. A zmieniali mi w serwisie! wiec jak chcesz zmienic sam to uwazaj.

(Tommekx) #7

Jakos trudno mi uwierzyc ze sam padł :stuck_out_tongue:

Ale nie wnikam w szczegóły.

(aju) #8

Po zmianie softa takie problemy mogą występować. Pomaga przywrócenie backupa (zawsze trzeba robić!) lub inne metody (dla e398 jest to np. zwarcie pinów)

(Tommekx) #9

Wgrywałem wiele razy soft, kilka razy telefon nie dawał oznaków życia(dwa razy rozbiłem zwarcie pinów) ale było to bezposrednio po wgraniu softu i było to ewidentnie wina niewłasciwego wgrania. Przyznam sie szczerze ze nigdy nie spotkałem sie z sytuacja, gdy po wgraniu softu telefon chodzi poprawnie 3 dni, a pózniej sam od siebie nie chce działac.

(aju) #10

Nie sam od siebie tylko po restarcie :mrgreen:

Bo tuż "po" to wiadomo przynajmniej że to wina źle wgranego softu.

(Tommekx) #11

Nie mozna tu wykluczyc ze w serwisie źle wgrali ci soft :stuck_out_tongue:

(aju) #12

BTW.

Dobra wróćmy do tematu bo jedziemy z samym OT.

Pytanie brzmiało: