Co dokupic do komputera [Do 300 zł ]

mam 300 zł i dosyc starego kompa i chce cos dokupic bo nie moge grac w najnowsze gry… wszystko stare ;] prosze o pomoc wszystko o moim komputerze:

http://wklej.org/id/37872/

Dozbieraj jeszcze 300-500 zł i złóż nowego kompa, w tego nie warto inwestować, i tak nie pograsz w nowsze gry na takim sprzęcie.

btw. złodzieje podpisów :x

300zł to nawet na dobry procesor czy karte graficzną nie wystarczy :?

Zakładając że w Wadowicach pięniądze nie padają z nieba i podany budżet ma swoje uzasadnienie… do nowszych gier konieczne jest dokupienie z 1GB ramu, lepszej karty graficznej… i dla poprawy efektu minimalnego podkręcenia procesora (bo na większe nie pozwoli zapewne “rozbudowany” bios płyty głównej).

powiem krótko 8)

szkoda kasy na ten komputer - on jedynie do prac biurowych się nadaje i do oglądania filmów

te 300zł przeznacz lepiej na inne przyjemności /browar, kobiety itd :smiley:

albo wrzuć je do skarbonki i niech się rozmnożą - jak będzie ich 3 albo 4 razy więcej

to napisz jeszcze raz na tym forum a my ci powiemy co kupić i gdzie

w tej chwili nie widzę innego rozsądnego rozwiązania tej sprawy :stuck_out_tongue:

Pozdr.

p.s. twój komputer jest wart 300,- /bez urazy ale taka jest prawda

Marekkk

za 700-800 zł złożę nowego kompa?

bo ja chce za niedlugo kupic kompa 1700 zł 4 x 2,2 4 gb ramu 500 GB HDD mam upatrzonego na allegro ale chcialem teraz chwilowo cos dorzucic ;]

W tego nie inwestuje, sprzedaj go a na allegro nie kupuj komputera i za te 1700zł+z 200/300zł za tego kompa złożymy Ci naprawdę bardzo dobry komputer do najnowszych gier. :slight_smile:

nie ma sensu teraz inwestować w ten wiekowy sprzęt - odłóż tą kasę i dołożysz ją do tych 1700,-

za 2tysie naprawdę fajną jednostkę złożysz

i nie kupuj gotowych zestawów /tym bardziej nie na allegro/

jak coś to na pewno na tym forum ktoś ci pomoże w doborze podzespołów

/gotowe zestawy zawsze maja lipną płytę główna i słaby zasilacz - a naiwni klienci się ślinią =P~ i kupują bo widzą że jest dysk 500GB i czytnik kart zamontowany [-X

W skrócie:

CPU: AMD Sempron, 1750 MHz

M/B: ASRock K7S8X v3

GPU: RADEON 9200 SERIES (128 MB)

RAM: 512 MB PC3200 DDR

HDD: ST380011A (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100)

DVD: DVDRW DRW-2S81

O/S: Microsoft Windows XP Professional

Jak będziesz miał kasę to spojrzyj: viewtopic.php?f=19&t=267420

Za 2k to będziesz miał coś takiego:

MSI P31 NEO-F v2 199zł

e5200 299zł

Patriot llk 2x2GB 179zł

Palit HD4850 Sonic 599zł

Cooler Master Elite 331 149zł

Pioneer 216 99zł

Samsung F1 320GB 165zł

Corsair 450 265zł

ja w komputerze chce uzywac takich funkcji jak:

Sluchanie muzyki

sciaganie filmow

ogladanie filmow

granie w najnowsze gry bez scinania na full detalach

do internetu i w ogole to do wszystkiego

jeśli byście taki komputer zlozyli to bym był zadowolony ale to nie teraz. A co do składania to gdy kupię obudowę i wszystko to skomplikowane jest tych kabelków podłączanie?

no to szykuj 3 tysie na jednostkę :stuck_out_tongue:

Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie to easy.

Mała instrukcja i sobie poradzisz.

Dodane 12.01.2009 (Pn) 18:06

w sklepach informatycznych jest często książka z poradami jak zbudować swój pierwszy komputer.

Poszukaj a znajdziesz :slight_smile: