Co dostaniecie pod choinkę (edit) + co z Sylwestrem?

Ja monitor 22". Z kąt wiem? My już nie wierzymy w mikołaja. :slight_smile: Ale do świąt go nie będę widział czyli taka 0,5 niespodzianki. :slight_smile:

Ja może GTA 4 :D, sam sobie kupię i dostanę, chyba za stary na prezenty jestem :smiley:

Od rodzinki, pewnie jakieś ubranko od babuni, a od reszty to kompletnie nie wiem.

Może w konkursie wygram głośniki 5.1 (marzenie ściętej głowy),

albo główną nagrodę (marzenia się spełniają).

Pozdrawiam

Piżamkę :lol: A największy prezent przyleci 28.01 :wink:

Jakiż to jeśli można spytać?

Pewnie ukochany przyleci z Irlandi :lol: A freyah przywita go w piżamce :stuck_out_tongue:

Ja oczywiscie wygram główną nagrodę w konkursie DP,już se to załatwiłem z Mikołajem :smiley:

Pewnie Vanshei na to czeka dniami i nocami :stuck_out_tongue:

Ja pod choinkę nic nie chce, bo dostałem już tyle że mi nic już nie trzeba :stuck_out_tongue:

Mam taką nadzieję :wink:

Pewnie jeszcze jakieś drobiazgi od rodziców dostanę, ale co to już nie wiem :smiley: No i kasiorę od babci jak zawsze :smiley:

A i coś z konkursu jakby wpadło to bym się nie obraziła :smiley: Chociaż koszulka i by było git :smiley:

Nic.

Hmm, rózgę ;D Ale nie narzekam, przyda się Xd

ja już dostałem…

50 funtów - Jeszcze 60 funtów do Geofrce GTX260 core 216!! :silly:

woooow jaaaa ale wypasiście :o a ja dostane czerwoniutkie niczym pomidorek ferrari :stuck_out_tongue:

Teperek_Karol , Wesołych świąt!

a ja dostane kierownice do kompa.

A MOŻE NIE…

BOMBONIERKE :frowning:

hmmm ja dostane prawdopodobnie jakąś bombonierkę dezodorant jakąś bluzę taki coroczny standard :stuck_out_tongue: Ale najbardziej by mnie ucieszyła koszulka DP :smiley: którą i tak nie wygram :stuck_out_tongue: bo o głośnikach to mogę zapomnieć :slight_smile: takie już moje szczęście w konkursach…

Haha mocne :smiley:

Ja to

master of disaster ,

A nie lepiej jakieś 7.1?

2.1 już dawno z mody wyszły, sam mam Takie i bardzo sobie chwalę.

Widziałem je u kumpla, i bardzo fajnie grają, na moje wymagania spokojnie wystarczą :slight_smile:

PC za 6k, xbox 360, nokie n95 i razer deathadder :razz:

Błagam ja chce PSPEKA ![-o<