Co ile czyścicie kompa z kurzu w środku?

Co 2 m-cy… :slight_smile: Zaczęło się od tego, że raz omal zasilacz się nie spalił i od tego czasu - regular :slight_smile: Teraz zaglądam do środka coraz częściej bo zmieniłam komputer i zamiast kochanego, niegrzejącego się Intelka mam AMD, więc muszę bardziej dbać, aby nie było żadnej przykrej niespodzianki :slight_smile:

co 3 no może 4 miesiące :wink:

kompa mam od 1 roku i 8 miesięcy i jeszcze razu go nie czyściłem! w ogóle to nawet nie wiedziałem że sie czyści kompa w środku :o może dzisiaj przeczyszcze! jak już przeczytałem ten topic :smiley:

Co jakieś 12 godzin.

To zalezy od tego czy masz bude zamknięta czy otwartą ;]

Jeśli zamknięta to spokojnie raz na rok powinno wystarczyć. A jeżeli buda otwarta do co 3,4 miechy trzeba by wyczyścić. U mnie wszystkmie bebechy są na wierzchu w budzie siedzi tylko płyta główna z procem, RAM, grafika i wyjście na USB dodatkowe, a cała reszta sobie lezy obok na podstawce zawsze chłodniej im jest ale za to sie kurzu więcej, ostatnio nie czysciłem przez około 4 miesiące to dostawałem od systemu niebieskie laurki bo na RAM’ie był korzuszek :] Wyczyściłem i jest dobrze, ogólnie jak tak standartowo to czyszczę co 2 miechy ;]

A u mnie data instalacji to 1 maj 2006 ;]

Niedawno miałem czyścić komputer po raz pierwszy bo coś wiatraczek zgrzytał, ale jakoś mi się nie chciało, a teraz się uspokoił, więc odpuściłem sobie tą czynność.

Właśnie zrobiłem to przed chwilą i teraz jest czysciutki :wink:

mógłbyś dać zdjęcie jak wygląda ten twój komputer??bo jestem ciekawy…

Nie bardzo nie mam obecnie cyfrówki…Ale co tu pokazywac, standartowa obudowa w niej płyta główna i wszystko co w niej powinno byc a obok na podstawce pod monitor jest dysk, nagrywarcka, dyskietki, obok stoi zasilacz, i przycisk POWER lezy obok, tez wyciągnięty z obudowy. Nie ciekawy widok wiec zazwyczaj jest to jakos upchnięte za biurko :stuck_out_tongue:

Ja czyszczę co 2-3 miesiące.

ok spoko…:)tak tylko z ciekawości spytałem.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 08ca0.html

O u mnie to wygląda bardzo podobnie tylko to nie siedzi na półce no i płyta główna siedzi w obudowie, ale może niedługo i sobię tak zrobię, bo fajnie wyglądda, no w każdym razie lepiej niż moje :stuck_out_tongue:

ciekawy widok…Nie powiem:P Pozdro;)

Ja kompa czyszczę …co Miesiąc…>>>

Mój pupilek to nie jest raczej czyścioszek. Czyszczę może dwa razy w roku. Na wsi mieszkam więc dużo kurzu w okolicy nie ma. Ale tak wypruć wnętrzności z obudowy hehe, niezbyt ciekawie to wygląda. Samochód z silnikiem, bakiem, bagażnikiem na zewnątrz oj oj.

Ja tak samo :wink:

A jak się czyści, co się robi?

eeee a co tu czyścic ?

http://img288.imageshack.us/my.php?imag … 268sx8.jpg

Mi się takie nie podoba, ja mam ładnie w obudowie zamknięte, jak mi proch wystaje to go czyszczę. Taki fajny odkurzaczek sobie do tego sprawiłem, mogę komuś pożyczyć. Ale dziwi mnie sens tematu autor jakieś statystyki prowadzi, najlepiej to zsumuj te dane i podziel przez ilość użytkowników wyjdzie ci średnia :roll:

Hehe ale czy to nie jest zbyt skomplikowana matematyka :stuck_out_tongue: :slight_smile: hhihihi