CO innego oprocz neostrady?

(Badzik Mistrz) #1

witam wszystkich.Moj problem polega na tym, ze: za 2 miesiace konczy mi sie umowa z NEO, ale moi rodzice chca zrezygnowac z telefonu bo po prostu wyrzucaja pieniadze w bloto (abonament 45zl, NEO 70zl, a co najsmieszniejsze za rozmowy placimy okolo 15 zl, a dodam ze kazdy u mnie w domu ma telefon komorkowy). No i sprawa jest taka: ze moglbym nierezygnowac z NEO ale skoro rezygnuje z telefonu to musze pozegnac sie z \neostrada. nie wiem kurde co zrobic...

jakie sa inne sieci? nie znam sie na tym w ogole wiec prosze o zrozumienie.

...a dodam ze nie mieszkam w zadnym bloku, ani na zadnym osiedlu. Aha, no i chodzi mi tu o jakas siec za ktora nie bede placil wiecej nic te 80zl

(Airborn) #2

poszukaj może radiówki, ale wszystko zależy od rejonu w którym mieszkasz, może też być net z telewizji kablowej

(Azpr) #3

radiowka albo net przez komorke blueconnect czy jak to sie tam nazywalo :wink: sprawdz na stronach swojego operatora czy nie ma czegos podobnego :wink:

(Axel 14) #4

Chello jest bardzo dobre , tylko czy da sie u Ciebie podlaczyc to nie wiem , u mnie sie nie da , ale mozna poprosic administratora budynku i on zezwoli na podlaczenie chello wiec nie ma problemu , jezeli mieszkasz w miescie to mysle ze nie bedzie takze problemu. A moim zdaniem Chello to dobry byl by wybor :wink:

(McDracullo) #5

hm.. a najtańszy abonament w Netii - 23zeta brutto + za neta 55+vat (najtańszy).

Jeśli nie masz żadnych sieci lokalnych etc to sprobowałbym tam...