Co jest grane? O_o!

Gddy zainstaluje jakos gre program w winxp to pokazuje mi sie wiersz polecen i czrny obraz i sie wylancza (?) nie wiem co jest nie tak tak sie dzieje ze wszytskich formatowałem już 2 razy wszystko i nic nie pomaga co jest prosze pomozcie bo nic nie moge wlanczyc!!

1- Sporo gier nie chodzi pod XP

2 - Z jakiego konta instalujesz programy ?

  1. Polemizowałbym… Ja jeszcze nie spotkałem gry, która chodząc pod np. WindowsemMe nie zadziałała mi pod XP - może po prostu ze mnie szczęściarz :?:

  2. IMHO niewiele ma to wspólnego z problemem, bo nawet jeśli by to było konto z ograniczonymi uprawnieniami, to co :?: Program się zainstalował, ale uruchomić się już nie chce :?: I to w taki dziwny sposób. Gdyby wyświeltał się jakiś komunikat z informacją o ograniczonych uprawnieniach to co innego…

Że formatownie nie pomaga, to już mnie dziwi ta cała sprawa :shock: … Hmmm… Napisz może jak instalujesz tego Windowsa… Bo tutaj może coś źle robisz (choć wydaje mi się to niemożliwe)… Ewentualnie stawiałbym na sterowniki do sprzętu - spróbuj zmienić. Innego wyjścia nie widzę…

Napotkałem wiele skarg na problemy

z uruchomieniem gier DOS pod czyste XP,

nawet w trybie zgodności - ironia jest tu zbędna.

Dziwny problem - dziwne sugestie.

Wiesz… Mało gier ‘pod DOS-a’ miało instalatory, a kolega pisze o instalowaniu, więc to raczej nie o takie gry chodzi :stuck_out_tongue:

Zbedna, niezbędna - skoro ją napisałem, miałem ku temu powody :lol:

nie chodzi mi o gry pod DOS wszytskie gry ktore kiedys mi chodzily nowe stare po zainstalowaniu chodza elegancko gdy zresetuje i wlancze od nowa gre to pokazuje sie wiersz polecen na 1sek i sie wylancza i zonk nic juz nie da sie zrobic.Tak samo jest z programami i sterowniki od karty muzy co reset mi sie kasuja i musze instalowac od nowa ,a potem reset i znowu:(

Robiłem format juz 2 razy i nicc.A winxp instaluje tak jak zawsze wszytsko zawsze działało,tylko zawsze w tym niebieskim ekranie usuwam partycje C potem ja formatuje ntfs szybkie formatowanie i instaluje wina.

Stery mam wszystko na plytach org.tylko stery do gefo4 sciagam z netu.

Co jest?

Jak masz możliwość to zmień na parę dni dysk twardy i zobacz, czy wtedy tez będą problemy.

ale to jest nowy twardziel jeszcze roku nie ma 120gb!! CO to może być??

I po co dwa razy to samo piszesz

pysiu

Nie pisz dwa razy takich samych postów pod sobą :o

Nie wiem, czzy to cośda, ale może nie rób szybkiego formatowania, tylko zwykłe :?:

To nic nieda bo format to format :smiley: