Co jest z kompem?

(Pawcio2090) #1

Mam taki sprzęt jak w opisie i Serious Sam 2 się tnie?Nawet w menu :shock: co jest grane ta sama gra u mojego kumpla chodzi normalnie a ma troche lepszy komp :shock: tylko ma lepszą karte graficzną 7600GT 256mb :cry: Pomocy :(! i 1gb ddr 2 GOODRAM :slight_smile:

(D@widoS) #2

Prze skanuj system,przeczyść go,zoptymalizuj,sprawdź czy coś się nie przegrzewa itd...

(system) #3

a w jakiej rozdzielczości grasz ?? jakie detale ?? jakieś dodatkowe bajery wizualne włączone?? jakie sterowniki ?? która wersja.

(Pawcio2090) #4

wszystko w normie a tak w nawiasie to nie serious sam 2 a serious sam drugie starcie xD

(D@widoS) #5

błahaha :stuck_out_tongue: ta gra na moim komputerze śmigała... to mi raczej wygląda teraz na winę sterowników.

(Pawcio2090) #6

mam najnowsze!!ale tylko w tej grze to się dzieje!

(D@widoS) #7

hmmm...a może nie radzi sobie z dwu rdzeniowym procesorem :-k to jest stara gra i może mieć z tym problemy,ta samo jak z nowymi sterami.

(Pawcio2090) #8

tak ale moj kumpel też ma dwurdzeniowy procesor ten sam co ja i mu chodzi normalnie!!

(D@widoS) #9

To odinstaluj poprawnie sterowniki i spróbuj zainstalować starsze.

(Rastko1) #10

a masz zainstalowanego patcha ze strony amd bo podobno bez tego patcha takie itp. rzeczy dzieją się na X2

(Pawcio2090) #11

Pisałem że kumpel ma prawie tego samego kompa nie ma zainstalowanego optimilizatora a mu dobrze działa!

(D@widoS) #12

prawie robi wielką różnice :stuck_out_tongue: zainstaluj patcha i zdaj relacje :wink:

(Pawcio2090) #13

Wy mistrzowie!!zainstalowałem ten optymilizator i wszystko ok! !!

(D@widoS) #14

:slight_smile:

to pewnie tak jak z OC,jedne procki się kręcą a drugie nie :wink:

(Mariosti*) #15

Może kumpel ma skonfigurowany system i dobre sterowniki....

Żeby nie było wątpliwości, między 7300gt a 7600gt jest bardzo duża różnica wydajności, która bez problemu może decydować o tym czy gra pójdzie płynnie czy nie, w razie czego przetaktowanie karty graficznej i procesora może w twoim wypadku zwiększyć liczbe klatek na sekunde o dobre 20-30% a więc w razie skakania warto przetaktować.