Co jest z netią?


(Pmmaly) #1

Nie wiecie co z tą netią jest?Zalogować sie nie można na stronie tez nie mozna aktywować usługi bo wyswietla sie brak dostępu.Sami mieli zalogować w sobote w ciągu 24 godzin,dziś jest wtorek i nic.Pojawia sie błąd 721.


(Kogut 96) #2

hmmm coś mi tu śmierdzi... dlaczego piszesz na forum jak ci netia nie działa?


(Błażej) #3

Może pisze od kolegi :shock:

Zadzwoń do nich na infolinie


(Pmmaly) #4

a pisałem,że chodzi o mnie? Nie.Dlatego pisze na forum bo mi internet działa.Dzwoniłem kilkanascie razy,albo zajęte albo nikt nie odbiera.


(Stan19) #5

U mnie był telefon z neti że usługa jest aktywowana a potem miałem problemy z modemem Sagem ale miałem stary Thomson i on nie zawodnie działa :smiley:


(Misza89) #6

Ja miałem ten sam błąd. Oni muszą złozyć jakieś zamówienie dadzą ci numerek i 48 h i po problemie bo pewnie masz po linii Tp i to ich wina ja to samo miałem a teraz ładnie śmiga. Jak na Tp masz to klikasz jak sie połaczysz 2 i po 5 sek. jest juz konsultant :stuck_out_tongue:


(Kamil Myslek) #7

Miałem ten sam problem. Dzwoniłeś na infolinię? Jak masz na linii TP to muszą włączyć tą linię miałeś już telefon aktywacyjny? Jeśli tak, a po 48 godz. nie masz połączenia z netem to musisz czekać, aż ci TP włączy linię ja raz dzwoniłem i na drugi dzień włączyli:) Teraz świetnie mi net śmiga. Polecam wszystkim Netię.