Co jest z połączeniem netowym jeśli działa samo gg?

Co jest z połączeniem netowym jeśli działa samo gg???

Chcesz powiedziec ze dziala Ci tylko gg a przegladanie stron www nie dziala ?

Z jakiej uslugi int. korzystasz ? Neostrada, Netia, Chello, radiowka ?

Sprecyzuj bardziej pytanie.

a może tak więcej informacji ??

co się dzieje konkretnie

jaki system, jakie łącze, czy masz firewalla, etc.

No więc u mnie oki (jak widać) ale u koleżanki no działa tylko gg strony nie chcą się znajdywać a u glównego administratora net’u pisze iż kabel sieciowy (użytkownik…) jest odlączony jest neostrada i sieć domowa jej komp jest tym podłączanym do głównego, połączenie 128kb/s, system operacyjny XP

99% masz jakiegos wirusaktóry blokuje połączenie/zapycha całe łącze i przez to działa Ci tylko gg.

przeskanuj system najpierw adaware, a potem panda activescan. Jeśli to nie pomoze sprawdź czy firewall nie blokuje Ci przeglądarki.

hmmm co to jest firewall??

http://pl.wikipedia.org/wiki/Firewall

Czy to jest tylko i wylacznie dlatego ze nie ma zabezpieczonego systemu? Powiem wam, ze moj kolega i moja kolezanka maja co jakis czas to samo. Dziala im tylko gg a nie moga latac po necie. Obydwoje maja stale lacza. Moze to jest wina bledu na lini? Ale napewno nie wira bo maja ladnie zabezpieczone systemy.

Żle skomfigurowane połączenie na neostradzie. Odinstalować neostradę, restart systemu i zainstalować jecze raz.

Panel sterowania >>> dodaj usuń programy.

Panel sterowania>>>Połaczenia sieciowe i pousuwać zbądne.

Dodatkowo sprawdzić zaporę w Centrum zabezpieczeć , albo ta dodatkową jesli jest. Jesli jest wyłączyć tą systemową.

Ewentualnie jeżeli koleżanka używa Avasta to wyłącz u niej Osłonę WWW, siostra po zaktualizowaniu programu miała ten sam problem i powodował go właśnie Avast.

Konfiguracja Neostrady


Start=>> Programy=>> Akcesoria=>> Komunikacja=>> Kreator Nowego polaczenia


Polaczenie z Internetem=>> Konfiguruj moje polaczenie recznie=>> Polacz uzywajac modemu telefonicznego


Nazwa uslugodawcy internetowego=>> dowolna

Numer telefonu=>> *

Nazwa użytkownika=>> ktore otrzymales podczas rejstracji 

Haslo=>> ktore otrzymales podczas rejstracji

start=>> uruchom cmd C:netstat -an>netstat.txt

w/w zawartość pliku netstat.txt wzuć na forum