Co jestr lepsze coolbits czy Riva Tunera

mam zagwostkę który z tych programów użyć , który jest lepszy , bezpieczniejszy do podkręcania. bardziej przejrzysty i łatwiejszy w obsłudze.

niby z coolbita da sie więcej wykręcić, ale występują artefakty, a riva dla laika może być trochę skomplikowana i łatwo tam coś zpsuć( wiatraki ludziom stają, albo dziwne odczyty po oc, grzanie cora.

co Byście polecali.

Ja tam używam Ati Tool.

maniekz , ale jakbys zauwaźył kolega ma kartę graficzną firmy Nvida… Ja bym polecił Power Strip’a lub Rive Tuner, najlepsze programy do O/C grafiki :wink:

Ale jakbyś nie zauważył to Ati Tool jest do podkręcania obu kart :confused:

Wystarczyło wejść na głupiego link’a żeby to zobaczyć:

Support for overclocking for NVIDIA cards.

Poza tym, właśnie tym progsem podkręcam karty…

maniekz , o to sorki, zwracam honor :stuck_out_tongue: myślałem, że Ati tool jest tylko dla kart ATI :slight_smile:

a co sądzicie o coolbit .podkręcanie jest w nim proste jak podgłaszanie sprzętu hifi tylko suwaczki w bok i tyle. ma ktoś jakieś opinie na temat coolbit.bo w obsłudze jest prostszy ,ale…? i tu prosze o opinie

riva tuner to sprawdzony przez wielu użytkowników program do podkręcania karty, wysokie wyniki i wszystko jest ok

a coolbit, nie jest tak zaufanym programem jak riva tuner, nigdy nic nie wiadomo

o i o taką opinie mi chodziło .dzieki gruchacz czyli riva rules

zamykamy posta