Co kupic do pc aby zrobic siec z laptopem?

#-o Pytanie w zasadzie jest w tytule…mam PC…i chce zrobić sobie siec bezprzewodowa z laptkiem…,aby to działało jak z rotherem…kartę sieciową…czy technicznie jest to możliwe. :?: :?: .co radzicie kupić…proszę o podpowiedzi ![-o<

Odpowiedź jest oczywista.

Potrzebny jest Ci router.

Podłączasz sieć pod router, z routera pod PC. Ustawiasz sobie router, konfigurujesz sieć domową i masz połączenie między urządzeniami należącymi do gr domowej.

Aha, jedna ważna sprawa. Jak masz podpiętego neta? kablowo czy dsl?

Albo sieć ad-hock

Ja do przesyłu danych z lapka pc i odwrotnie używam kabla lan a do internetu mam modem usb ,

jak tylko do przesyłu danych kup kabel lan ew i kartę lan jeśli nie masz karty lan w pc , a jeśli połączyć z pc w celu internetu na lapku zainwestuj w kartę wifi do pc ;).

:slight_smile: Głownie chodzi mi o korzystanie z internetu na dwóch komputerach…na laptopie bezprzewodowy…czyli jednak karta wifi. :?: :?: …tylko jaka kupić jaka polecacie :?: :?:bo mam radiowy internet… a jak router to jaki…oczywiście do 150 zł… ![-o<

http://allegro.pl/item829637318_router_ … olsce.html

to Ci starczy.

A w laptopie masz bezprzewodową kartę sieciową?

:wink: tak oczywiście…a co możesz zaproponować :?: :?:

Kupić bezprzewodową kartę do kompa i ad-hockiem połączyć

Wydaje mi się, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem pod względem technicznym będzie router.

:smiley: Rozumie…polecales …wczesniej…router ASUS RT-G32 WLAN WiFi…chodzi mi o to aby bym w miare … adsl2#-o to asus styknie?jak tak to ok :!: :!: :?: ![-o<

Przy radiówce masz adsl?? Dziwne… to tamten router asus-a nie jest odpowiedni…

#-o czyli co… asus powinien na radiówkę starczyć :?: :?: :frowning: mi chodzi jakby…kiedyś…Neostrada…przyszłościowo… :x

A jaki zasięg potrzebujesz?

Typowo do użytku w mieszkaniu…bz przesady…normalny użytek…nic wiecej :frowning: