Co kupić na 18natke?

Narazie najbardziej mi sie podoba :wink:

A Ty bzdury sobie wybij.

A może byś tak, zwłaszcza jako User z długim stażem,

skorzystał najpierw z naszej skarbiny wiedzy :mrgreen:

Proponuje wybrać materiał wybrakowany bez tego paska :hahaha:

Tylko żeby ta płyta była oryginalna a nie nagrana własnoręcznie a okładka wydrukowana czy kupiona na bazarze u piratów :twisted:

Więc żeby to nie był OT to daje swoja propozycję. Moja kuzynka dostała na 18-nastkę “PAS CNOTY” kupiony w sklepie ze śmiesznymi rzeczami :twisted: :stuck_out_tongue:

piotrekjunior nie OT’uj :stuck_out_tongue:

zamiast płyty z muzyką możesz kupić film na dvd jakiś romantyczny i oberzeć z nią tego wieczoru :wink:

ale problemem może być brak odtwarzacza dvd :frowning:

No to odtwarzacz DVD :smiley:

No to jak w morde mozna kupic DVD :mrgreen:

Ale tak na serio, to Twoja dziewczyna i ty powinieneś wiedzieć co dać.

Chyba ma jakies zainteresowania, hobby, czy cos w tym rodzaju.

Jak mówisz ze juz ma bizuterie, kosmetyki, stringi też, to kup odjechaną żabe maskotke z czymś wielgachnym :smiley: :mrgreen: :wink:

W końcu to 18 nastka na nie pogrzeb

wiem :!:

ja mam niecałe 3000 groszy, ale i tak Ci nie dam, ale możesz pochodzić po bankach,pocztach,sklepach i porozmieniać pieniądze na jednogroszówki :stuck_out_tongue:

i jakąś ładną skarbonkę :wink:

Każda kobieta, każda zawsze twierdzi (ZAWSZE) ze przydalaby się Jej jakaś biżuteria- czy to kolczyki, czy bransoletka czy pierścionek.

zapewniam, ze jak kupisz Jej biżuterie (np taką z wyższej półki) to będzie zadowolona :smiley:

PS. zawsze możesz zagrać Jej cos na gitarze- szczególnie jak nie umiesz i specjalnie nauczysz się jakiejś 1 ballady/ piosenki

Dzięki Wam wszytskim,ale niestety jestem wybredny :stuck_out_tongue: To musi być cos extra, oryginalnego. :slight_smile: Jestesmy ze soba juz prawie 3 lata wiec sami wiecie :slight_smile: Do gustu przypadla mi plytka cd (oczywiscie ,ze oryginalna) :wink: Bizuteria na bank odpada, kosmetyki tez, chcoc na bielizno sie zastanowie :stuck_out_tongue: Co myslicie o tym http://allegro.pl/item102137029_konrad_ … ratis.html :smiley:

Ps.Dvd ma wiec odlatuje lol 8) aha i na gitarze to porazka, niewiem co to jest akord. asterisk dzieki za link :wink:

Osobiście bardziej mi się podoba TO :wink:

Albo TO :stuck_out_tongue:

Albo idź na całość TUTAJ :lol:

Kostium królika - idealny na prezent :lol:

nawet wiesz że fajne.

No ba :smiley:

Tyle radości dla niej, i jeszcze więcej dla Ciebie gdy ją w tym zobaczysz :rotfl:

jak by nie było tych uszów kólika to nawet fajne.

Przydają się ;). Nie no to całkiem fajne prezenty… Ja kupiłem znajomej głośniki 5.1 :P.

Co wy chcecie od uszu?

Widzieliście kiedyś królika bez uszu :stuck_out_tongue: :rotfl:

Właśnie… Uszy nadają “tego czegoś” :P. Królik musi być z uszami :D.