Co kupić na Amazonie za $280?

Witam,

W amerykańskim Amazonie mam do wydania voucher na $300. Problem polega na tym, że nie mam pojęcia co warto tam kupić. Najchętniej zamówiłbym sobie jakiś fajny rower, ale tych raczej Amazon nie przesyła do Polski (a nawet gdyby to koszta przesyłki byłyby pewnie ogromne). Dlatego pomyślałem, że zamówię może jakąś elektronikę, którą ewentualnie sprzedam na Allegro (o ile Poczta jej sobie wcześniej nie przywłaszczy), a pieniądze póki co zaoszczędzę. Nie mam jednak pojęcia co opłacałoby się zamówić - od jakiegoś czasu nie śledzę rynku i nie wiem na co może być teraz popyt. Myślałem o kupnie jakiegoś telefonu ale nie wiem, czy będzie on później działał w Polsce.

Tak więc co waszym zdaniem opłacałoby się kupić? Jakiś dysk, aparat, czy może np. kilkanaście kart pamięci (cło?). Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :slight_smile:

Btw, zaznaczam, że:

  1. nie mam możliwości przelania tej gotówki na konto - to kupon i muszę w jego ramach coś kupić

  2. mogę zamawiać tylko i wyłącznie na amerykańskim Amazonie

Może któryś z czytników Kindle?

Kindle to była moja pierwsza myśl, ale mam problemy z zamówieniem :expressionless: Amazon nie wysyła tego modelu do Polski? Pytam konkretnie o ten model, ponieważ Amazon sugeruje mi kupno pierwszej wersji Kindle (czytnik e-booków).