Co kupić xbox czy pc?

(Damiankalicki) #1

cześć mam taki problem miałem kupywać PC-ta ale kolega naopowiadał mi że dobry jest xbox i teraz niewiem co kupić

(Vanshei) #2

jak potrzebujesz sprzęt do gier to bierz X’a :stuck_out_tongue:

(Damiankalicki) #3

a do xbox-a morzna podłączyć neta ???

(M Kupczynas) #4

Zależy ile masz kasy.

Do gier raczej Xbox(360?), do pracy, tworzenie stron, programowanie etc… oczywiście PC.

Jeśli chcesz PC do nowych gier to licz się z tym, że za 1-2 lata, albo jeszcze wcześniej będziesz musiał go rozbudować, a Xbx starczy jeszcze na kilka dobrych lat.

(Makro1993) #5

Xboxa można podłączyć do neta kablem Ethernet.

Do gier nadaje się sw zupełnosci. Nawet na normalnym telewizorze obraz jest super.

(Grzesiek82) #6

ahha jakoś ja mam kompa 4 lata i mi wszystko chodzi a za parę lat to będzie x-box osiem sześcset dwa dziewięćset i na tego już nikt nie będzie gier robił

(Maciej654) #7

i gry na xbox-a też nie są tanie

(Grzesiek82) #8

powiedziałbym nawet że są bardzo drogie, najdroższe

(walker123) #9

Masz taryfę XBoX Live, czy jakoś tak… Ale tylko do gier w sieci.

Jeśli masz zamiar sobie kupić XboX’a 360 to ok, ale jeśli zwykłego Xbox’a to lepiej już PC…

Może, ale znajdź lepszą grę od Motorstorm, lub Gears of War. :mrgreen:

Gry na konsole nowej generacji nie dorównują tym z PC…

(Init3) #10

Ja bym kupił PC bo gry to nie wszystko a poza tym na xbox to raczej nie pograsz w sieci, chyba ze coś się zmieniło. Poza tym w porównaniu np. z PS3, xbox głośno pracuje, takie znam opinie :wink: No i nie jest już to nowoczesny sprzęt, teraz PS3 króluje.

(Begi89) #11

jeżeli chcesz grac , to tylko xbox !!

na xboku masz 8 x 3GHZ na procku i 50 shaderow na grafie

są tam takie gry o których wam sie nawet nie sniło na pc… nie dziwcie sie ze ceny gier są wysokie.(cena xboxa jest dość tania co do pc)

i na internecie sie fajnie gra (pooglądajcie filmiki na youtube)

(Init3) #12

@wektor a nie jest tak ze gra przez internet jest płatna na xboxsie? Bo słyszałem ze tak.

Ja jeśli konsole to brałbym tylko PS3 :slight_smile: Nie ma co inwestować w starocia xbox

(system) #13

Ja xboxa bym nigdy nie kupil bo gram w strzelanki, a FPSy na konsolach to pomylka! Zreszta on jest tylko do grania…

(Proph3t) #14

P iekielna C ienizna ten xBox czy jak to się pisze:

• tylko do grania

• strasznie droga tzw. eksploatacja np. gry

• nie pograsz w sieci

Według mnie te 3 argumenty są najważniejsze i dlatego PC

(Matejo Master) #15

-PC jest tańszy? Oo Na allego porządną grę można kupić za 70zł

a to czemu?

Niech ktoś powie czy chodzi mu o X360 czy 1. Jak o X360 to niech bierze PS3 nie widzę sensu płacić za możliwość grania w multi i dokupywać za rok HD-DVD z 400zł.

Ile ty masz lat? Oo

(Proph3t) #16

Pirat czy oryginał??

Bo jak pirat to na PC można mieć za 75gr i parę godzinek czekania :lol:

(Init3) #17

dokładnie…

Złączono Posta : 09.06.2007 (Sob) 17:25

ATG nie pograsz w sieci na xboxsie, a czemu to sam się dowiedz. Na PS3 jest inaczej, tam bezproblemowo gra sie po sieci. No chyba ze juz coś się zmieniło ale wątpie.

(Matejo Master) #18

Na allegro używaną. :] Sam nie jesteś w 100% oryginalny (softwareowo) i czepiasz się cen. :confused:

(Slim Lolek) #19

a powiedz jaki masz sprzęt w komputerze. W jakie gry lubisz grać. Osobiście wole kompa chociaż i tak do gier najlepszą maszyną są xbox,Play 3 a gra w sieci będzie raczej lepsza na Pc

(system) #20

łeeeee lepiej uzbierac wiecej hajsu i kupic PS3 …

A Najlepiej jakiegos pozadnego PC