Co kupić za wirtualne pieniądze na gram.pl?

Zebrałem się i zarejestrowałem kilka starych gierek no i wyszło że mam teraz 70zł wirtualnej kaski.

Chętnie kupiłym grę - po co ma się marnować - ale nei mam pojęcia co?

Piszcie propozycje :slight_smile:

poleciłbym ci orange box ale niestety on kosztuje 120zł :wink: może napisz co lubisz i co jest :wink:

Nie wiem czy teraz tak jest, ale ta wirtualna kasa to taki upust nizsza cena poprostu i nie mozesz za całą kupić poprostu gry.

Może od tego powinienem zacząć. Mam już:

Orange Box, Neverwinter Nights 2 a że ostatnio wzięło mnie na RPG kupiłem na nowo Baldurs Gate saga i Icewind Dale saga.

Teraz raczej chciałbym przygodówkę…

Masz całkowitą rację, mi spuścili tylko 10 zł którą pobrali z wirtualnych pieniędzy.

Wirtualna kasa to rodzaj upustu - część ceny gry jest płacona właśnie tymi “pieniędzmi”.

Przykładowo jak gra kosztuje 120,00, to możesz ją kupić za 90,00 - dodatkowe 30,00 są odejmowane z twojego konta.

Wirtualnymi pieniędzmi możesz też płacić za dostawę, ale tu są spore wymagania - koszt zakupu powyżej 500,00 albo gra oznaczona ikonką “dostawa za wPLN” (a tych jest niewiele albo wcale :slight_smile: ).

Była w ich sklepie opcja kupienia za wirtualne jakichś gadżetów, typu karty, artworki, plakaty i itp., ale nie wiem, czy jest dalej.

To niedobrze :slight_smile:

Skoro tak to kupie sobie myszkę. Kosztuje tyle że upust powinien być duży :slight_smile: