Co kupić?

witam mam pytanie co lepiej kupić Windows Vista home premium czy poczekać na Windowsa se7en

Decyzję o zakupie systemu decyduje użytkownik.

Więc, jak możemy Ci pomóc ?

Ile osób tyle odpowiedzi, jeden poleci poczekanie na 7, inny poleci vistę.

Ale tak na prawdę, to Ty musisz podjąć decyzję.

Na Windows 7 poczekasz jeszcze przynajmniej rok z kawałkiem.

Ja bym w tym lub następnym roku kupił Vistę a jak wyjdzie Win7 to wtedy Windows 7 :wink:

Jeżeli masz w miarę nowy sprzęt to możesz kupić Viste home premium.Masz dwie wersje 32bit i 64 bit.

Zawsze możesz kupić Vistę, a później tylko uaktualnienie do Windows 7 za mniejszą cenę :wink:

kup viste, ponieważ po pierwsze nie wiadomo kiedy wyjdzie Windows 7, a po drugie nie znamy jeszcze ostatecznych wymagań

lampid , nazwij temat konkretnie. Poczytaj proszę zasady nazywania tematów na forum.

Sam używam 7 bety i beta działa lepiej od XP (od wisty to 98 lepiej działa)

Jeszcze wcale mi się nie ściął a to przecież beta. Stery działają od Visty 32-bit.

Lepiej zaczekaj 7, uwierz mi. Chyba że bardzo ci potrzebne to kup XP Pro.

Z ostatnich newsów na Dobreprogramy wynika że użytkownicy Visty HP, Buisness, Ultimate którzy zakupią ją jakiś czas przede premierą sevena , będa mogli przejść na Seven [nie wiem czy za opłatą].

pewnie będzie tego typu możliwość jaka była w przypadku Visty, bezpłatnie można było zrobić upgrade, przy okazali dali możliwość też z Business wzwyż downgrade :smiley:

no będzie ale dla tych co kupią komputer z Vistą w okresie trwania promocji na upgrade anie dla wszystkich co kupili viste.

Jabym brał Viste a pużniej kupił 7 gdyż czekanie na nią to bezsens bo pewnie jeszcze z 10razy przesuną premiere…

J bym został przy Xp, ponieważ lepiej działa niż Vista.

Lepiej poczekać niż kupić Viste i później upgrade.

lampid , wszystko zależy tez od twojej obecnej konfguracji

Jeżeli masz mniej niż jeden GB RAMu to instalacja Visty nie jest wskazana, będziesz się tylko denerwował że wszystko się muli, za to możesz się pobawić Seven bo ma kilkakrotnie mniejsze wymagania niż Vista, ja bym nawet powiedział że wystarczy mu 512MB RAMu żeby chodzić jak Vista na 1GB.

Z tym lepszym działaniem xpka od visty to bym polemizował, wszystko zależy od posiadanego przez nas sprzętu.

I od ilości załadowanych programów (i wirusów).

no macie racje, ale ogólnie jakby Vista miała mniejsze wymagania i wyszła trochę wcześniej to by więcej użytkowników ją używało.

Proponuje zainstalować Ubuntu i poczekać na Se7en, ZERO DODATKOWYCH KOSZTÓW…