Co kupicie na swieta

Witam…czas swiat jest coraz blizej a tu niewiadamo co kupic…przynajmniej u mnie wiadomo :wink: co kupic…NfS Underground oraz Half - Life 2…oraz moze Colin 2005…oczywiscie wszystkie oryginalne…w swieta chce byc grzeczny i nie lamac prawa :stuck_out_tongue:

Ale tak powaznie to te gry sa warte kupna oryginala…ja zakupilem wczesniej Xpand Rally i naprawde nie zaluje…gra oryginalna ma tak jakby dusze dzieki ktorej gra staje sie jeszcze bardziej grywalna…a pirata kupi sie na bazarze, zainstaluje, pogra, stwierdzi ze nudna i odlozy plytke w kat…z oryginalem nigdy tak nie zrobimy…kosztowal nas fortune :slight_smile: wiec trzeba wycisnac z niego wszystkie soki :slight_smile:

Zycze przedwczesnych wesloch swiat…piszcie i niech ten temat sie rozrasta i promujmy oryginaly… 8) :-o :slight_smile: :smiley:

Zgodnie z życzeniem OTy poleciały.

Patricko wyraźnie zasugerował że chodzi mu o wypowiedzi na temat gier a nie ramu czy czystych płyt CD

Tak to święte słowa Patrico mam t osamo z Xpand rally świetna gra a przy piracie była by taka sobie i wszystkie gry tracą jak powiedziałeś duszę

ja mam tylko jedna gre oryginalna ktora dostalem z tepsy i tez prmuje tylko gry oryginalne :smiley:

A reszta to piraty ???

A jak myslisz? :lol:

Czy ja myśle??? :lol:

Panowie wracamy do tematu Topica czyli propozycje zakupu gier jako prezentu świątecznego :!: :!: :!:

Oki to ja proponuje coś z produkcji EA.Np. może być Total Club menager albo Fifke 2005.

Ja proponuje NFS U2 :smiley:

A ja proponuje Crysis

ale górnik

:roll:

no a jak górnik ze hej