Co lepsze: A4-TECH X760 Blue Fire czy Razer Naga

Witam

Chcę zakupić mysz z przeznaczeniem do grania. Zastanawiam się nad tymi dwoma:

A4-TECH Evo XGame Laser Oscar X760 Blue Fire

Razer Naga

Czy warto wydawać tyle kasy na Razera, czy lepiej kupić tańszego A4-Techa, ale z mniejsza ilością przycisków?

Według mnie ten A4 TECH będzie lepszy.Ten Razer pozostawia sporo do życzenia.

A4 TECH jest na rynku myszy od bardzo dawna i robi bardzo dobre myszy (dobrze spisują się przez wiele lat).

jeśli szukasz myszy do grania typu cod quake czy cs to odpuść sobie bubla a4tech myszka jest tania w sumie ale ma to swoje wady gubiący się sensor i akceleracja wsteczna czasem występująca również dpi nie posiada tyle ile podaje producent co do myszki razera to powiem tylko tyle kolega po sąsiedzku taka posiada i jest ble nie warta kasy a ze swojej strony mogę polecić razera deathaddera starsza wersje na allegro kupisz bądź nowsza wersje respawn

A może Logitech G500 Gaming Mouse

Też zgarnia dobre opinie.

Jeśli chcesz za myszkę dać 3 razy tyle co za tamtego A4techa,oczywiście ten Logitech jest lepszy ale czy warto tyle płacić za myszkę,chyba że grasz zawodowo itp.

ta również może być ten logi jest bardzo chwalny choć nie miałem z nią styczności to na forach progamingowych jest sporo tematów własnie czy deathadder czy g500 zdania podzielone ilu graczy tyle opinij