Co lepsze AMD kontra Intel Core2

co jest według was lepsze piszcie opinie

Jeżeli AMD kontra Core2 duo to wygrywa intel a jeżeli AMD vs Inne procki intela to wygrywa AMD

Pozdro.

C2D

Porównaj sobie http://www.tomshardware.com/

Należy moim zdaniem zawężyć kryteria. AMD vs. Intel to za mało.

Amd ma swoj e plusy i minusy, Intel swoje. Określ czy ma być to AMD Athlon vs. Intel Celeron czy coś innego. Bo wiadomo że jak porównamy np Durona 1800 z Pentium 4 HT to wynik jest oczywisty :stuck_out_tongue: No ale cóż, temat na luzie więc czekam na wyniki sporu :slight_smile:

OT-y bez argumentacji -> KOSZ

A jak wypadają w porównaniu:

AMD Athlon 64 X2 vs INTEL Core2 Duo (o Quad Core nie wspominam tutaj)

Nie zadawj głupich pytań.

Wystarczy poczytać testy.

Athlon nie ma tutaj szans…

AMD. Sam mam AMD na 1 kompie a Pentium na 2 AMD jest wydajniejszy. Nie ważny zegar w MHz.

Ważny ważny ale nie we wszystkich prockach :wink:

Wiwi procesorów firmowanych firmowanych przez AMD jest od groma i jeszcze trochę (począwszy od 386) więc prosze nie siej herezji.

Samo pytanie postawione przez założyciela wątku jest pozbawione sensu :!: :!: :!:

ogólnie nigdy nie pracowałem na procesorach AMD, więc się jako tako w dyskusję nie wtrącam, ale właśnie odbyłem dość ciekawą dyskusję ze znajomym odnośnie zawieszania się jednego programu. Okazuje się, że spora część programów natrafiając na HT, czy procesory wielordzeniowe lubi się zawieszać, nie potrafiąc się dobrze z nimi porozumieć. Cóż mój Preston posiada właśnie HT, więc… może jednak są pewne zalety X2 :wink:

Jak jesteś przy kasie C2D w przeciwnym przypadku AMD to też dobre procki za rozsądną cenę :smiley: :mrgreen: .