Co lepsze Eset smart security 4 czy avast internet security5

(Michu452) #1

Więc tak jak w tytule co waszym zdaniem jest lepsze bo nie wiem co zakupić cena obojętna oczywiście co polecacie

proszę o mądre wypowiedzi

ps. nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem :d pozdro :proszę o mądre wypowiedzi

(Spoxi13) #2

Dla mnie Avast :slight_smile: Koleżanka miała Eseta to po miesiącu jak zobaczyłem ile wirów poprzepuszczał to musiał być robiony format...

Sam używam natomiast NIS 2010 jak dla mnie jest on najlepszy

(Erufenrito) #3

Norton Internet Security 2010

(Spoxi13) #4

A poza tym zapraszam na moją ankietę zobaczysz jak wychodzi z głosami :slight_smile: http://forum.dobreprogramy.pl/jakiego-antywirusa-uzywacie-ankietka-2009-t359888.html

(Martin607) #5

Koleżanka może i miała ale być może korzystać nie umiała :stuck_out_tongue: Ja mam odwrotne doświadczenia z antywirami. Avast u mnie przepuszczał, Norton zamulał a teraz korzystam z NODa i sprawuje się bardzo dobrze, wyłapuje wirusy przyniesione na pendrivie z uczelnianej bilbioteki :slight_smile:

(Tomj) #6

nie jestem ani za jednym ,ani za drugim ale avast to SZAJS! !!

(greh) #7

Jak się nie umie korzystać to potem tak jest. :wink:

(Dcpakito) #8

Ja jestem za Esetem juz drugi rok korzystam z NOD32 3.0.650 mam go na komputerze stacjonarnym i laptopie jak dla mnie jeden z lepszych antywirusow czeste uaktualnianie bazy danych a pozatym nie bierze duzo zasobow sprzetowych ja polecam Eseta pozatym dobrze wyłapuje wirusy

(MarS) #9

Eset zdecydowanie z tych dwóch

(Michu452) #10

a nie wiecie może kiedy będą nowe testy albo aktualne testy skuteczności AV

(MarS) #11

Są publikowane cały czas. Wystarczy uważnie śledzić np. Virus Bulletin

(Rbb1) #12

Avast zdecydowanie.

(Krecio23) #13

Eset, bez dwóch zdań.

(Michu452) #14

z tego co tu piszecie to się nie zdecyduje bo jeden pisze avast drugi eset wiec chcę konkretnej odpowiedzi potwierdzającej który pakiet jest lepszy

(MarS) #15

Nigdy nie uzyskasz takiej jednoznacznej odpowiedzi. Ilu ludzi tyle opinii. Najlepiej zainstaluj obydwa pakiety i sam się przekonaj, który jest lepszy (oczywiście nie obydwa jednocześnie)

(Gutek) #16

Jałowa dyskusja przenoszę do działu na luzie.

I na koniec - antywirusy-grudzien-2009-t371602.html - ostatni post.

(Michu452) #17

chodzi mi chociaż o konkretny wynik testów skuteczności Av

(Spoxi13) #18

Proszę http://www.komputerswiat.pl/testy/programy/bezpieczenstwo/2010/02/test-pakiety-bezpieczenstwa-kontra-najnowsze-zagrozenia.aspxpx

(Michu452) #19

dobra sprawdzę oby dwa dziękuję za wypowiedzi:d =D>