Co lepsze Eset smart security 4 czy avast internet security5

Więc tak jak w tytule co waszym zdaniem jest lepsze bo nie wiem co zakupić cena obojętna oczywiście co polecacie

proszę o mądre wypowiedzi

ps. nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem :d pozdro :proszę o mądre wypowiedzi

Dla mnie Avast :slight_smile: Koleżanka miała Eseta to po miesiącu jak zobaczyłem ile wirów poprzepuszczał to musiał być robiony format…

Sam używam natomiast NIS 2010 jak dla mnie jest on najlepszy

Norton Internet Security 2010

A poza tym zapraszam na moją ankietę zobaczysz jak wychodzi z głosami :slight_smile: http://forum.dobreprogramy.pl/jakiego-antywirusa-uzywacie-ankietka-2009-t359888.html

Koleżanka może i miała ale być może korzystać nie umiała :stuck_out_tongue: Ja mam odwrotne doświadczenia z antywirami. Avast u mnie przepuszczał, Norton zamulał a teraz korzystam z NODa i sprawuje się bardzo dobrze, wyłapuje wirusy przyniesione na pendrivie z uczelnianej bilbioteki :slight_smile:

nie jestem ani za jednym ,ani za drugim ale avast to SZAJS! !!

Jak się nie umie korzystać to potem tak jest. :wink:

Ja jestem za Esetem juz drugi rok korzystam z NOD32 3.0.650 mam go na komputerze stacjonarnym i laptopie jak dla mnie jeden z lepszych antywirusow czeste uaktualnianie bazy danych a pozatym nie bierze duzo zasobow sprzetowych ja polecam Eseta pozatym dobrze wyłapuje wirusy

Eset zdecydowanie z tych dwóch

a nie wiecie może kiedy będą nowe testy albo aktualne testy skuteczności AV

Są publikowane cały czas. Wystarczy uważnie śledzić np. Virus Bulletin

Avast zdecydowanie.

Eset, bez dwóch zdań.

z tego co tu piszecie to się nie zdecyduje bo jeden pisze avast drugi eset wiec chcę konkretnej odpowiedzi potwierdzającej który pakiet jest lepszy

Nigdy nie uzyskasz takiej jednoznacznej odpowiedzi. Ilu ludzi tyle opinii. Najlepiej zainstaluj obydwa pakiety i sam się przekonaj, który jest lepszy (oczywiście nie obydwa jednocześnie)

Jałowa dyskusja przenoszę do działu na luzie.

I na koniec - antywirusy-grudzien-2009-t371602.html - ostatni post.

chodzi mi chociaż o konkretny wynik testów skuteczności Av

Proszę http://www.komputerswiat.pl/testy/programy/bezpieczenstwo/2010/02/test-pakiety-bezpieczenstwa-kontra-najnowsze-zagrozenia.aspxpx

dobra sprawdzę oby dwa dziękuję za wypowiedzi:d =D>