Co lepsze Readeon czy GeForce?

(straznik grozny) #1

Co jest lepsze Readeon czy GeForce?

(aju) #2

Może jakieś konkretne modele kart?

Obie firmy są równie dobre :slight_smile:

(Brocha25) #3

Ja uważam że GeForce jest troche lepszy , aczkolwiek niewiele.

Bo to zależy głownie od modelu karty. :smiley:

(Mztswk) #4

Coż za błyskotliwy wywód.

:hahaha:

(PaPuX) #5

Raczej gusta i guściki.

Obydwie firmy są raczej takie same zaliczają się do potentatów produkujących karty graficzne.

Ja osobiście miałem nVidie jak i Radeon i pozostałem przy Radeonie.

(JesperKyd) #6

Karty nvidia lepiej sprawdzają się u graczy.

Wydaje mi się iż radeony generują lepszej jakości obraz i dlatego właśnie mam już 5 radka :slight_smile:

(D@widoS) #7

Ja bardzie wole

ze względu na zielony kolor :stuck_out_tongue:

A tak na serio to mam geforca bo karty nvidi są lepsze pod linuxa ;]

(Kosmate) #8

Patrząc na całą historię od początku do końca, i tak wygrałaby Nvidia. Może za parę miesięcy się to zmieni :wink:

(sdar) #9

straznik grozny - napisz dokładnie o jakie modele kart Ci chodzi bo bez tej informacji temat jest bez sensu i zaraz wyląduje w koszu.

(Szymon Stępniewski) #10

Ja od początku mialem Radeony kiedyś GeForca, a obecnie mam GeForca 8800GTX. Ostatnio z kuzynem testowaliśmy Radeona X1950XTX z moim GeForcem. Lepiej ( i to o wiele wypadł GeForce ). Dlatego też uważam że lepsze są GeForcy ( zwłaszcza te z górnej półki ).

(Craker92) #11

R600 :mrgreen:

Sam się nie mogę doczekać Radeona X2900 XTX

Klik

Biorąc pod uwagę karty które wypuściła Nvidia to te nowe z serii 8800 są o niebo lepsze od 1950XTX jak napisał Szymon Stępniewski

Ale nadejdzie 2900XTX ma mieć ponoć ponad 320 jednostek Vertex Shader

Zmiecie Wszystko :stuck_out_tongue:

(Danzelmario) #12

ot i porównanie :o, bez sensu.. tu nie tzreba porównywac zeby wiedziec ze akurat tu Nv jest o 60-80% szybsza. jak wyjda radki r600 wtedy mozna bezposrednio stwierdzic co jest lepsze. to tak jak ja np bym porównywał swojego 7600 do radka x600 i twierdził ze Nv jest lepsza.

(Kosmate) #13

No, z tym że Nvidia może zrobić czystkę w SLI albo w GFach 9800 jak wyjdą... :slight_smile: To tak jak z Intelem i AMD :slight_smile: