Co miesiac nowa czesc

Hey.

Planuje sobie cos takiego zrobic ze co miesiac bede kupywal jakas czesc do kompa az uzbieram calosc i ja zloze (chodzi tylko o to co jest w srodku kompa :P) Chcialbym kupywac jakies bdb czesci ale nie za drogo. Mozecie mi tak jakby zlozyc kompa by wszystko pasowalo a nie bylo drogo?

Pozdrawiam

hmmm ciezko bedzie, co to am byc za komp? Pozatym nie ten dzial, a podobnych tematow jest cala masa!

A ile zamierzasz razem nazbierać kasy ?

Powiedz jaki miałby być koszt całości lub ile czasu chcesz zbierać oraz ile przeznaczać miesięcznie na ten cel.

do jakich celów miałby być ten komputer?

No w sumie mash racje , poszukam po innych tematach , tak bedzie najlepiej :wink:

Nie opłaca się kupować co miesiąc części, już lepiej uzbieraj kase i kup raz :stuck_out_tongue:

Witam.

Temat rzeczywiście na luzie.

Technika komputerowa rozwija się w tak szybkim tempie, że za kilka miesięcy może okazać się, że weszły nowe rozwiązania sprzętowe, nastąpiła zmiana “kompatybilności” podzespołów w szerokim znaczeniu tego słowa, wprowadzono na rynek nowe oprogramowanie. Czas tu gra niebagatelną rolę. Cóż z tego, że kupisz twardy dysk albo kartę graficzną - nie uruchomisz tych rzeczy będą leżały i traciły na wartości. Gadu gadu też nie wchodzi w rachubę (przyp.“żart”). Dlatego uważam iż najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wytyczenie sobie jasno realnego terminu, w którym jesteś w stanie zgromadzić odpowiednie środki i rozpocząć oszczędzanie. Kiedyś były książeczki oszczędnościowe. Teraz są lokaty terminowe. No ale dobrze. Tak jasno wytyczony cel jeśli zostanie zrealizowany w wyznaczonym przez samego Ciebie terminie pozwoli po jego osiągnięciu kupić optymalnie “nowy komputer” (nie najdroższy). Życzę wytrwałości w dążeniu do celu.

Złączono Posta : 08.01.2006 (Nie) 23:34

Przepraszam. Oczywiście podzielam zdanie TaOs’a.

Ja kupywałem ostatnio części do kompa,najlepiej idz do jakiegoś sklepu komputerowego i zorientuj się co i jak,i kupuj od razu całość.Mie wszystko wyniosło 1400 zł.

No mushe wam wszystkim przynac racje i najlepiej bedzie jak tak zrobie :slight_smile: Jakos wczoraj pomyslalem o tym co napisalem w pierwszym poscie , pochodze po sklepach , zobacze ceny itd. zaczne zbierac jak jak najwiecej kasy i wtedy sie zobaczy :slight_smile: Dzieki za odpowiedzi