Co mogę wyłączyć z autostartu?

tak jak w temacie. co moge odchaczyć zeby nie właczało mi się z windowsem a jest zbędne? Antywirus napewno zostaje.czy coś jeszcze jest jeszcze potrzebne??

Screen:

a976472af0cfe32dm.jpg

Proponuję poczytać TUTAJ :wink:

czytałem już ten temat ale wolałbym porady wachowców.

Wszystko z wyjątkiem avp, mam wrażenie, że się powtarzam Core 2 Duo ;]

Właściwie, to bezpiecznie i bez większego wpływu na system wyłączyć możesz tylko

jusched - Sheduler aktualizacji Sun-owskiej, i

NeroCheck - programik uruchamiający się przy starcie, sprawdzający czy nagrywarki są Ok (tak w dużym skrócie) i wyłączający się.

Reszta, czyli nv* - procesy należące do sterownika kart NVIDii i jeżeli nie korzystasz z jakichś dodatkowych funkcji tego sterownika (Pulpity, ikona w trayu itp) - możesz wyłączyć.

Smax* - coś od sterownika Twojej karty dźwiekowej. - j/w. Wyłacz, sprawdź czy wszystko działa i dopiero wtedy tak zostaw

JMRaidTool - to ma coś wspólnego z RAIDEM, który njawyraźniej masz na płycie. I, nie znając konfiguracji Twojego komputera (dysków, partycji) ja nie odważę się napisać że możesz to wyłączyć.

P.S. Jeszcze przez kilka minut jest Gwiazdka, więc potraktuj to jako prezent ale… dlaczego to ja musiałem odrabiać za Ciebie zadanie domowe, wklepując te wszystkie nazwy w google? :wink:

serdeczne dzieki