Co mogę wywalic z autostartu?

mam pytanko następoującej treści:

czy to co niżej wymieniłem mogę spokojnie wywalić z autostartu i nie będzie większych problemów z działaniem aplikacji

ashDisp – avast

atiptaxx – karta grafiki ATI

sstray.exe - ???

smc – firewall SPF

ctfmon ??

bo z chęcią bym to odptaszył ale nie wiem czy np. nie będę musiał później czegoś specjalnie za kazdym razem uruchamiać np. zapory itp

to możesz :slight_smile:

masz program systtray :?:

skoro mam działająca ochronę rezydentną avasta to chyba tak co nie :slight_smile:

a jesli wyłączę to od grafy to nie będę musiał przypadkiem czegoś recznie załączać ??

a tak apropo to chyba systray a nie systtray :slight_smile:

nie :stuck_out_tongue: to jest zwykła ikonka w tray’u od ati :slight_smile:

a to do czego jest powiedziane :?

ale masz czy nie :?

a za co jest ten systray odpowiedzialny…chyba jest to przydatne jak mam jakieś programy rezydentne, które wykonują jakieś zadania w tle…więc wnioskuję że mam…ale mogę się dziwić, więc jesli możesz to powiedz jak to sprawdzić

Tylko, że tak do końca to ja nie jestem pewien czy to chodzi o systray bo przeciez mam napisane sstray…a jak znajdę ten plik to widzę że jest przy nim ikonka (NVIDIA nForce Taskbar Application) od karty dźwiękowej, więc nie wiem co to do końca jest

SysTray to program do ukrywania ikon w trayu systemowym :slight_smile: Chowa je po jedną ikoną i daje do nich dostęp np. z prostego menu kontekstowego :slight_smile:

Złączono Posta : 22.06.2006 (Czw) 23:17

http://support.microsoft.com/default.as … l%3B282599 :slight_smile: