Co mógłbym zmodyfikować w komputerze?

Witam , chciałbym wiedzieć co warto by było wymienić w moim komputerze. proszę o propozycje. dodam że na dokupienie czegoś mam 500zł i że wymiania procesora oraz dysku nie wchodzi w rachubę .

Na twoim miejscu zmieniłbym kartę graficzną na coś lepszego i taniego poszukałem i mam dla ciebie radka 9600PRO ATLANTIS 256mb miałem taką grafę 2 tyg temu i gralem na niej we wszystko nawet w Gothic3 na srednich ustawieniach :slight_smile: POLECAM jest bardzo dobra a tu mam dla ciebie linka Zobacz!

zmieniłbym na twoim miejscu karte graficzna na 7300gt najlepiej od Galazy i kręcic.Dołożył bym jeszcze 512 ramu i ewentualnie podkrecic proca troszke ale z tym wiaze sie juz zmiana zasilacza bo twoj obecny do krecenia nie da rady.

Własnie on ma 500 zl :slight_smile: dobry zasilacz 450 W TAGANA badz tez innego np Chifteca koszt ok 250 zl karta gf 7300GT 380 zł wiec nie starczy mu kasy a tak kupiłby sobie w/w karte radka i by śmigałby na starej zasiłce i jeszcze by mu zostało kasy na większy dysk twardy :slight_smile: pozdro

dlaczego ?

dysk stary wolny

do czego używasz kompa ? gry internet ?

sprecyzuj się ?

zasilacz , grafike , proca , dysk , płyte główną, ram

taka prawda ;]

zmienić zasilacz,dokupić 512 ramu,dobre chłodzenie na proca i kręcić co się da.

To tylko moja hipoteza :slight_smile:

mój komputer służy do przeglądania internetu oraz czasami do gier , o ram też myślałem . a jakie polecacie ramy? słyszałem że goodram są dobre ale nie wiem , naprawdę myślicie że warto dysk zmieniać? na jaki?

Lepsze i tańsze A-Daty :wink:

DDR 2 , cena często ta sama, wcześniej były droższe.

Goodramy DDR są robione na dobrym pcb od BrainPower, jak się trafi to mogą się wysoko kręcić.

Jak masz PDP to kupuj PDP o tych samych parametrach model/cl.

Zasilacz na Amacroca Ax400/450

Grafikę jak grasz w starsze gierki to niw warto, dysk, jak starcza to bym odpuścił sobie kupowanie nowego.

a czy moja płyta obsługuje duralcanel? ( jeśli zrobiłem błąd w pisowni proszę mnie poprawić)

Płyty pod s. 754 nie obsługują dual channel 'u.