Co można usunąć z autostartu

Witam

Wiem, że takich tematów było bardzo dużo, bo szukałem na forum i na google ale nie dowiedziałem się, co mogę usunąć #-o

Więc proszę Was abyście mi powiedzieli, co z czystym sumieniem można usunąć. Screeny niżej są z programów CCleaner oraz Starter. Na screenie z programu CCleaner zaznaczyłem wpisy, które są mi potrzebnie i których nie chcę i nie będę usuwać, a te w ramce to są wpisy których nie znam, i nie wiem czy można je usunąć.

e24554cfd7eb19dbm.jpg

932215b46b1d35d2m.jpg

Wielkie dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam

  • tscunistal

  • ctfmon

  • intellipoint

  • p17 hepler

  • sunjavaupdate…

Jak przepisałem z bykami to sorry.

Ok, to wszystko czy jeszcze coś ??

Chyba to wszystko.

Ok, dzięki

http://cybertrash.netarteria.pl/cyber/i … 378.0.html

Witam ponownie, znów mam pytanie, co można śmiało usunąć z autostartu, tym razem z laptopa siostry (system Vista). Obrazek:

df8092e8c858c0f7m.jpg

Możesz wywalić Jave, toshiba register, topi, ndstray, ale widzę, że jest pare wirusów w autostarcie.

To nie są wirusy, tylko pliki Windows

Ok, wywaliłem jave, toshiba register, topi, ndstray coś jeszcze, czy to wszystko ??

wywal te programy z c:\windows\system32 i jak będzie się dobrze włączać to wywal je z dysku bo to są chyba wirusy.

a ja jeszcze raz powtarzam że to nie są wirusy, jeśli by tak było to z każdego logu musielibyśmy to usuwać a tak nie jest

Jak to nie są wiry to dobrze, a napisałem dlatego, że sam miałem podobne pliki w tym folderze i to były wirusy.

Ok, wielkie dzięki. Raczej posłucham huber2t , i nie usunę tego (wiem że bardzo dobrze się zna na logach i wirusach).

I znów wielkie dzięki Wam za pomoc :smiley:

Masz racje są inne pliki które mogą być wirusami ale te są systemowe na bank

Znowu te pytanie :stuck_out_tongue:

Co mogę usunąć z autostartu ??

637e59a6a0750e1dm.jpg

Znacie jakąś stronę, gdzie jest to wszytko wypisane ??

Żebym się nie musiał pytać co chwilę na forum :stuck_out_tongue:

Dzięki i pozdrawiam

Proszę:

637e59a6a0750e1dbm8.th.jpgthpix.gif

Jak troche niewyraźnie o sorry.

Nie ma takiej stronki. Musisz mieć pojęcie do czego dany program służy i czy jest potrzebny w autostarcie.

Ok, jeszcze raz wielkie dzięki adam749 :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile: