Co można wycinać laserem?

(Endi Garnek) #1

Witam.

Mam z kolegą dostęp do maszyny laserowej ktora jest w stanie wyciąć wszytsko co tylko bedziemy chcieli w stali :mrgreen: I pomyśleliśmy o rozkręceniu jakiegoś małego interesu na rzeczach wycinanych laserowo :slight_smile: Na samym początku przyszło nam do głowy wycinać numerki na domy, bo można na nich duzo zarobić... Ale zabardzo tez nie wiemy gdzie je sprzedawac, bo na allegro jest troche maly ruch w tych sprawach...

Może macie jeszcze jakies ciekawe pomysły co można wyciąć laserem w stali i by się to dobrze sprzedawało z dużym zyskiem? :slight_smile:

P.S. Otwieracze do piwa i kastety odpadają :lol:

(Jacobson89) #2

BRANZOLETKI

(Endi Garnek) #3

Ale jakie branzoletki?? Masz jakies przyklady moze??

(Jacobson89) #4

Męskie najlepiej takie jak tu: 219594737

(Levan23) #5

Tego raczej nie zrobią taką maszyną :o

(popula) #6

Możesz spróbować takiej produkcji:

ad6bf4c862b0879cm.jpg

(Endi Garnek) #7

Ale to musi być cos plaskiego, jak numerki na drzwi...

(popula) #8

Z tymi kajdankami ,to był żart :smiley: . Tak poważnie, to pomyśl o listwach ochronnych do samochodu. Na drzwi czy na zderzak pod bagażnikiem. Widziałem takie na Allegro. Do wyciętego profilu dodajesz dwustronną taśmę klejącą i masz gotowy produkt. Jedyny kłopot to odpowiedni rozmiar. Zacznij od popularnych aut i powinno się sprzedać .

(Bambo 5) #9

takie coś jak grile (na wentyle) ozdobne czy coś czy jakieś elementy do wiejskiego tuningu :wink:

(L.B.G.) #10

Wiele osób bawi sie w wycinanie "okien" i innych rzeczy w obudowie komputera, moglibyście sprzedawać swoje usługi na allegro ktoś wysyła do was obudowie a wy wycinacie to co trzeba

(M Gaszka) #11

Kastety są nielegalne, ale takie bronie jak stinger (takie coś kasteto-podobne) czy yawara można by spróbować zrobić.

Yawara:

kogaSD1.gif

yawara-01.jpg

(Endi Garnek) #12

hm... z jakimi listwami, czy oknami to byla by troche taka manofaktura chyba... pozatym chyba na takiej listwie czy oknie nie mozna za duzo zarobic, bo takie rzeczy sa chyba tanie??

Pozatym to musza byc niestety rzeczy w 2D :?

(:: MARIO ::) #13

moze jakeis fajne obudowy z plexiglasu ;> posklejac i na allegro ;>

(Endi Garnek) #14

hm.... ale za taka obudowe sie tez duzo nie wyciagnie... :? ? :x

I bedzie przy niej duzo roboty. Np. koszty produkcji jednej literki na dom 20cm to okolo maxx 5zł, a taka sama literka w castoramie kosztuje 45zł :lol: Tylko zeby jeszcze castorama chciala je od nas kupowac :x :cry:

Dlatego to musi byc cos z duzym przebiciem cenowym (tzn. tani koszt produkcji a duza cena rynkowa)

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 13:04

(Xpecet11) #15

Blachę można wyciąć.

(Endi Garnek) #16

Na ale co i komu?? bo ze mozna wycinac to wiem :lol:

Ale komu....

(Norbert Stepniakowski) #17

wycinaj podkowy ;x

a ja ci radzę. daj ogłoszenie gdzies (anonse, radio regionowe, jakieś kartki itp) typu 'wycinam blachę na wymiar' itp, :wink:

(Lukaszeknoszczyk14) #18

np. Na różnego rodzaju artykułach piśmienniczych (ekskluzywnych-np. Parker,Waterman) ja na allegro w całkiem przystępnej cenie kupiłem pióro z napisem

możecie zrobić na Allegro konkurencję.:slight_smile:

(Elf258) #19

Popieram Dino grawerowanie zawsze było w cenie

(Lukaszeknoszczyk14) #20

Nie tylko na artykułach piśmienniczych, ale również np. na obrączkach, wisiorkach,bransoletkach itp. (wyroby jubilerskie)