Co musze zrobic BO moja przegladarka NIE WSPIERA ACTIVE X!

pisalem o tym w poprzednim POSCIE kazaliscie zainstalowac kodeki przeinstalowac przegladarke obadac FIREWALLA i NIC

POMOZCIE bo chyba wyrzuce kompa NA SMIETNIK :P:P:):slight_smile:

WIERZE ze znacie sie bardziej i wiecie wiecej odemnie !!

http://gong.pl/component/option,com_doc … limit,100/

zainstalowalem TE pierwsze KODEKI z tej strony …

i co DALEJ

BEDE WDZIECZNY za mozliwa POMOC !!

pozdro 4 ALL

:smiley:

to czemu nie kontynuujesz poprzedniego postu tylko robisz bałagan na forum ???

bo mnie olaliscie w poprzednim POSCIE :(:(:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

bo może nikt nie wiedział jak Ci pomóc … czekaj cierpliwie

Witaj patrykbartek :slight_smile:

Może zacznijmy od tego, że powiesz nam jaką masz przeglądarkę i na czym dokładnie polega Twój problem bo w tej chwili to jedynie krzyczący ( :? ) tytuł sugeruje, że jest coś nie tak z ActiveX.

Być może więcej informacji podałeś w swoim poprzednim temacie ale ponieważ założyłeś nowy temat (staraj się jednak tak nie robić) więc chcąc uzyskać pomoc, musisz od początku dokładnie opisać problem.

Wtedy z pewnością ktoś Ci pomoże :slight_smile:

I zapewniam Cię, że nikt tutaj nikogo nie olewa ale nie jest to też pogotowie ratunkowe. Czasami trzeba troszkę poćwiczyć cierpliwość :wink:

mam INTERNET explorer 6 i od pewnego czasu przestało to chodzic nie wiem dlaczego i jak do tego doszło , moze cos wykasowalem NIE WIEM… co jeszcze byscie chcieli wiedziec ???

no i ja jestem bardzo cieprliwy VERY VERY :):slight_smile:

:slight_smile:

Co dokładnie przestało chodzić?

Czy wyświetlają się jakieś (dokładnie jakie) komunikaty?

Czy problem dotyczy wszystkich stron, czy tylko niektórych (jakich)?

Sprawdź czy w menu Narzędzia->Opcje internetowe->Zaawansowane masz w sekcji “multimedia” pozaznaczane odwtwarzaj wideo i odtwarzaj animacje