Co myślicie o awirze

Zamierzam się przerzucić na Avirę Personal Edition i nie wiem czy to dobry program i czy nie sprawia problemów, bo słyszałem że są jakieś problemy z aktualizacją że ponoć długo trwa i bardzo zamula sprzęt.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=205 Prosze bardzo :slight_smile:

Ja używam Aviry i jestem zadowolony. Mi nic nie zamula :slight_smile:

Aviry używam od dawna i bardzo ją sobie chwalę. Nie wiem co komu zamula ale mi nic. Jednak faktem jest, że aktualizacje czasami długo trwają.

Niestety wyświetla także denerwujące reklamy. Na szczęście w prosty sposób można je zablokować. Tak samo jak baner powitalny przy włączeniu komputera.

Ukrycie okna aktualizacji:

Uruchom Avirę :arrow: Administration :arrow: Scheduler :arrow: Zaznacz Daily Update :arrow: Wciśnij F2 :arrow: Wciśnij 3x Dalej :arrow: Na górze “Display mode” wybierz “invisible” :arrow: Wcisnij zakończ. - Okno aktualizacji już więcej się samo nie pokaże.

Zablokowanie reklam:

Panel Sterowania :arrow: Narzędzia administracyjne :arrow: Zasady zabezpieczeń lokalnych :arrow: Zasady ograniczeń oprogramowania :arrow: PPM :arrow: Nowe Zasady :arrow: Reguły dodatkowe :arrow: Nowa reguła ścieżki :arrow: C:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\avnotify.exe :arrow: Niedozwolone

Wyłączenie baneru powitalnego:

Start :arrow: Regedit :arrow: HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\avgnt - zamiast “min” wpisz “nosplash”

Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłem

Pozdrawiam