Co myślicie o Firefox 3?

#1

Przed chwilą dopiero pobrałem firefoxa 3 i mam zamiar go przetestować .

Jeśli ktoś już go testował niech napisze o nim swoją opinie .

(system) #2

Ja używam długi czas i jestem bardzo zadowolony. Na pewno jest lepszy od explorera. Ma lepsze zabezpieczenia. Używając INTERNET EXPLORER postępujesz tak jakbyś w domu zostawił otwarte drzwi i napisał kartkę że można się włamać bo nikogo nie ma w domu. A Po drugie FIREFOX jest najszybszy. POLECAM! !!

(Marcinch7) #3
(me@djohnsc) #4

Ja też mam zainstalowanego firefoxa 3 rc1 i chodzi bardzo dobrze, tylko jest mało do niego dodatków (przynajmniej dla mnie:P). Ogólnie wczytuje strony dobrze, szybko i w ogóle jest :ok:

Jeśli ktoś nie chce instalować bety firefoxa a jest ciekaw jak wygląda, to zapraszam zobaczyć tenfilmik

Więcej wyników => http://pl.youtube.com/results?search_qu … type=&aq=f

(Cswilkcs) #5

Używam od wydania pierwsze wersji bety aż do wersji RC i jestem bardzo zadowolony :slight_smile:

Tu można więcej poczytać o nowościach http://www.mozilla.com/en-US/firefox/3.0/releasenotes/

Pozdrawiam.

(IrasB) #6

Nie wiem jak na windzie, ale na Linuksie spisuje się świetnie z 1 małym wyjątkiem-jest mocno pamięciożerny, nie wiem jak ten problem wygląda na słabszych maszynach, ale u mnie w tej chwili zajmuje 340 MB:(

(kamil_w) #7

A moja Opera działa stabilnie, szybko i zabiera bardzo mało pamięci RAM. W dodatku żeby Firefox miał choć odrobinę zbliżoną funkcjonalność do Opery to potrzebuje około 20-25 wtyczek. Zdecydowanie wolę Operę, która nie jest tylko przglądarką www, ale też kilentem poczty, klientem kanałów dyskusyjnych i ma wbudowany czytnik RSS.

Do Firefoxa próbowałem sie przekonać z 5 razy i… to nie dla mnie. FF jest zbyt ociężały i zbyt ubogi (nawet ze swoimi wtyczkami, bo po co mi np kolorowe zakładki? :expressionless: )

(Daeilion) #8

Używam Fx 3 od czasu wydania bodajże trzeciej bety i jestem z niego bardzo zadowolony. Szybszy, bardziej funkcjonalny i… ładniejszy od dwójki. :wink:

Nie wszyscy użytkownicy potrzebują takiej funkcjonalności, jaką oferuje Opera. I nie wszyscy lubią używać kombajnów. :wink:

Rozszerzenia do Fx są w stanie w sumie zaoferować o wiele większą funkcjonalność, niż Opera. :slight_smile:

PS: W Fx wtyczka i rozszerzenie (czyli to, co określasz jako wtyczkę) to co innego. :slight_smile:

(Creer84) #9

Tyle opinii ile osob, kazdy wybiera to co mu najbardziej odpowiada. Sa gusta i gusciki, potrzeby i oczekiwania, jednym slowem, kolejny temat rzeka :wink:

Moje ulubione porownanie przegladarek:

http://alexseo.com/wp-content/uploads/2 … era-ie.jpg

:wink:

(system) #10

Oczywiście , że na razie jest tylko beta ale nie wiem czy wam ale mi nie odtwarza Flash’a a wtyczki instalowałem z 5 razy.

No w końcu nie ma co narzekać to tylko beta :slight_smile: