Co myślicie o Mafii

(Kamilek9865) #1

wypowiadajmy się na temat gry Mafia the lost city of Heaven

(JNJN) #2

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

(Morgenowsky) #3

Bardzo ciekawa gra.

Przeszedłem :slight_smile:

(Pytalski) #4

Gra ogólnie bardzo ciekawa i wciąga. Jedynym elementem w tej grze który mnie denerwował to misja z wyścigiem. :slight_smile:

Ogólnie Polecam 8)

(Junior P-ce) #5

gra jest bardzo wciągająca, polecam. Jak nawet twórcy napisali najtrudniejszym momentem gry jest wyścig, według mnie nie, ponieważ trzeba tylko wyczuć auto :slight_smile: Oczywiście przeszedłem tę grę i mnie się bardzo podobała, niestety opcja (która się odblokowuje po ukończeniu gry) free ride extreme jest już trudniejsza i nie dałem sobie z nią rady do końca, ale część misji tam wykonałem :slight_smile:

(Matrix 18 93) #6

Kultowa gra... Takich się niezapomina. Mówcie co chcecie, ale wg. mnie nawet Battlefield 2 z nowoczesną grafiką lub Far Cry, Gothic 3 czy inna z tych nowych gier nie dorównje Mafii.

(pozdro) #7

Gra fajna dorba grafa jak na date wydania niskie wymagania sprzetowe swietne filmiki na enginie gry b.dobra fabula oraz ogromny teren dzialania. POLECAM

(Maly Gd) #8

Gra jest rewelacyjna, bezkonkurencyjna. Myslalem ze ojciec chrzestny to bedzie kozak gra i bedzie konkurencja dla Mafii ale nawet do piet nie dorasta. Jest to jedna z moich ulubionych pozycji w swiecie gier komputerowych na prawde super zrobiona.. oh aH XD :shock:

(Martinzapiec) #9

Nom , wyścig okropny :slight_smile: Jak dla mnie gra troszkę trudna , nie mogłem prześć nawet 1/3.

(Raiden77) #10

Najlepsza gra na PC. Bez dwóch zdań.

Wyścig łatwy, tylko u mnie był taki błąd, że jak rozpoczynałem ostatnie okrążenie to gra wywalała się do Windowsa. Ale ostatecznie udało mi się dojechać.

(Kubekster) #11

Nom gierka bardzo fajna przeszedłem całą 2 razy polecam

(Maciejboss) #12

mafia fajna gra przeszedlem ja z 5 razy,za pierwszym razem miałem problemy z wyścigiem,hotelem i willa ale potem to juz proste bylo,polecam te gre nawet na swoj wiek 5 lat chyba

(Neo Tomek) #13

Spoko jedna z lepszych gier w ktora moglem pograc ladna grafika, dobra fabula polecam jesli ktos niegral.

(Karolo010) #14

kultowa gra :mrgreen: Jedna z najlepszy gier wieku :wink:

(Misieqkrk) #15

Mafia to jedna z tych niewielu gier, do których często się będzie wracać (ja już chyba z 6 razy ją przeszedłem, a nadal czasami mam wielką ochotę pograć więc od razu łapię za płytki i instaluje po raz nty :slight_smile: ). Największy plus = niesamowity i nieosiągalny przez inne gry KLIMAT!

(Kamilek9865) #16

fabuła jest świetna grafika filmiki w ogóle super

(Pixxel Man) #17

Mnie bardzo się podobał scenariusz :slight_smile: Naprawdę super. No i oczywiście klimat. Niepowtarzalny.