Co myślicie o Mafii

wypowiadajmy się na temat gry Mafia the lost city of Heaven

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Bardzo ciekawa gra.

Przeszedłem :slight_smile:

Gra ogólnie bardzo ciekawa i wciąga. Jedynym elementem w tej grze który mnie denerwował to misja z wyścigiem. :slight_smile:

Ogólnie Polecam 8)

gra jest bardzo wciągająca, polecam. Jak nawet twórcy napisali najtrudniejszym momentem gry jest wyścig, według mnie nie, ponieważ trzeba tylko wyczuć auto :slight_smile: Oczywiście przeszedłem tę grę i mnie się bardzo podobała, niestety opcja (która się odblokowuje po ukończeniu gry) free ride extreme jest już trudniejsza i nie dałem sobie z nią rady do końca, ale część misji tam wykonałem :slight_smile:

Kultowa gra… Takich się niezapomina. Mówcie co chcecie, ale wg. mnie nawet Battlefield 2 z nowoczesną grafiką lub Far Cry, Gothic 3 czy inna z tych nowych gier nie dorównje Mafii.

Gra fajna dorba grafa jak na date wydania niskie wymagania sprzetowe swietne filmiki na enginie gry b.dobra fabula oraz ogromny teren dzialania. POLECAM

Gra jest rewelacyjna, bezkonkurencyjna. Myslalem ze ojciec chrzestny to bedzie kozak gra i bedzie konkurencja dla Mafii ale nawet do piet nie dorasta. Jest to jedna z moich ulubionych pozycji w swiecie gier komputerowych na prawde super zrobiona… oh aH XD :shock:

Nom , wyścig okropny :slight_smile: Jak dla mnie gra troszkę trudna , nie mogłem prześć nawet 1/3.

Najlepsza gra na PC. Bez dwóch zdań.

Wyścig łatwy, tylko u mnie był taki błąd, że jak rozpoczynałem ostatnie okrążenie to gra wywalała się do Windowsa. Ale ostatecznie udało mi się dojechać.

Nom gierka bardzo fajna przeszedłem całą 2 razy polecam

mafia fajna gra przeszedlem ja z 5 razy,za pierwszym razem miałem problemy z wyścigiem,hotelem i willa ale potem to juz proste bylo,polecam te gre nawet na swoj wiek 5 lat chyba

Spoko jedna z lepszych gier w ktora moglem pograc ladna grafika, dobra fabula polecam jesli ktos niegral.

kultowa gra :mrgreen: Jedna z najlepszy gier wieku :wink:

Mafia to jedna z tych niewielu gier, do których często się będzie wracać (ja już chyba z 6 razy ją przeszedłem, a nadal czasami mam wielką ochotę pograć więc od razu łapię za płytki i instaluje po raz nty :slight_smile: ). Największy plus = niesamowity i nieosiągalny przez inne gry KLIMAT!

fabuła jest świetna grafika filmiki w ogóle super

Mnie bardzo się podobał scenariusz :slight_smile: Naprawdę super. No i oczywiście klimat. Niepowtarzalny.