Co myślicie o takim sprzęcie za taką cene

Witam. Jest możliwość kupienia w cenie 450zł komputera wraz z głośnikami, monitorem lcd, myszką, klawiaturą itp. Chciałbym się was poradzić czy się opłaca.

Poniżej dokładniejszy opis.

  • PC z procesorem Athlon XP 2000, 1GB DDRAM PC333, płyta główna Microstar KT4AV AGPx8, dysk Samsung 60GB, karta graficzna GeForce 4 MX4000 64MB TV Out, 8xUSB, karta sieciowa LAN, modem, napęd FDD, nagrywarka LG DVD Super Multi, drugi napęd LG CDROM, licencja Windows XP Prof OEM, kabel zasilający

  • monitor LCD HYUNDAI 19" z wejściem DVI model N91W

  • drukarka HP 656C

  • klawiatura

  • mysz optyczna

  • listwa zasilająca

  • głośniki

Sprzęt ma służyc głównie do internetu, muzyki, filmów i starszych gierek.

W sumie może być tylko jaki jest zasilacz w tym zestawie?

chyba minimum 350 wat ale firmy nie znam. Drukarka ma komplet nowych tuszy.

Jeśli tusze oryginalne to bierz. Stanowią 1/2 ceny wtedy :stuck_out_tongue:

Opłacalność tej inwestycji mierzy się potrzebą, nie kosztami. Jeśli potrzebujesz komputer, który w zasadzie niewiele może, ale nadaje się do podstawowych prac typu włączenie systemu, to bierz.

Osobiście bym nie brał. Powierzchnia w domu, jaką by zajmował, jest więcej warta.

Jak za taki duży zestaw to cena jest bardzo dobra. Jeśli parametry komputera spełniają Twoje wymagania i wszystko to jest sprawne, to warto brać.

Jeśli to miałby być twój pierwszy (lub twój pierwszy własny) komputer to warto brać, bo szkoda, żebyś zepsuł coś droższego. Jeśli miałeś/masz już komputer (na własność) to nie warto brać, bo komputer to grat i nic właściwie na nim nie zrobisz.Tak jak pisze Karwowski tusze w drukarce są warte pewnie ze 200zł (wiem co mówię bo sam miałem HP i tyle płaciłem za komplet tuszy).

tak jak to już wszyscy napisali - brać ale nie uda ci się na nim za bardzo pograć!

Myślę, że przesadzasz. Do zastosowań, jakie podał autor tematu, ten komputer będzie wystarczający. Procesor niezły, 1GB RAMu to dużo. Można tylko wymienić grafikę na jakiegoś Radeona 9550 AGP z allegro i gry (te nie najnowsze) będą chodzić płynnie.

a co myślicie o tym monitorze? Jak taka dziewiętnastka będzie się sprawować?

Dodane 10.09.2010 (Pt) 17:42

To może powiecie mi co sądzicie o tym? Cena tego zestawu 500zł.

monitor 17”Manta +klawiatura +mysz +głośniki Creative(2głośniki + subwoofer)

oryginalny Windows XP Home z naklejką key ,płytą,paragonem zakupu,papierami i opakowaniem – pudełkiem,

Karta sieciowa Karta Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC

Typ procesora Mobile AMD Athlon XP, 2200 MHz (16.5 x 133) 3200+

Nazwa płyty głównej ASRock K7VT4A Pro (5 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, LAN)

Pamięć 1536 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Karta NVIDIA GeForce FX 5200 (128 MB)

Karta dźwiękowa Creative EMU10K1 SB Live! Audio Processor

Dysk WDC WD1600BB-55RDA0 (149 GB, IDE)

Dysk ST380215A (74 GB, IDE)

Dysk IC35L040AVER07-0 (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100)

Nagrywarka DVD